background - Vytříbřené Bentley Continental GT Mulliner Convertible posouvá hranici luxusu?
Vytříbřené Bentley Continental GT Mulliner Convertible posouvá hranici luxusu?

Vytříbřené Bentley Continental GT Mulliner Convertible posouvá hranici luxusu?

22. 02. 2020
Jan Marek
9 obrázků
8 min čtení

Bentley strávilo 18 měsíců vývojem techniky pro prošívání dvojitého diamantového vzoru do interiéru svých luxusních vozů. Anglická automobilka v prosinci 2019 uvedla, že tři čtvrtiny zákazníků vozu Continental GT si tento doplněk do interiéru objednalo. Divize Bullley's Mulliner vytvořilo Continental GT Mulliner Cabrio. Proto, aby oslovili své zákazníky, kteří jsou náročnější pro detail a chtějí něco víc, než jim Conti GTC může nabídnout.

bentleydiamant1

Celá kabina je prošita 400 000 stehy od sedadel po dveře. Není snad povrch, který by nebyl dotknutý vzorem diamantu. Zákazníci si mohou vybrat z osmi, tříbarevných kombinací na míru. Diamanty jsou ve dvou barvách a kontrastují tak s barvou zvolené kůže. Pokud byste chtěli přidat ještě více motivů, Mulliner je klidně vyfrézuje do kovového obložení středové konzole. Proto si Mulliner vybral auto se stažitelnou střechou, aby ukázal světu, jak jsou jeho zaměstnanci zruční.

bentleydiamant2

Také je nová přední mřížka a postranní otvory s diamantovým motivem. Vůz zdobí 10-paprsková, 22" kola z leštěné slitiny, kde jsou ve středu umístěny plovoucí víčka, které zůstávají ve vodorovné poloze při jízdě.

popis

Mulliner také nabízí sedm druhů osvětlení interiéru, hodiny Breitling a mnoho dalšího. Kupující dostane také kožený klíč k autu, který odpovídá vzoru barvy svého zvoleného interiéru.

popis

Hudebně založení řidiči, si mohou užít kvalitní požitek z jízdy i se stáhlou střechou dolů. Jelikož je vůz vybaven 18-ti reproduktory a dvěma měniči Active Bass o výkonu 2 200 W. Jedná se o pořádný kotel v autě.

popis

Teď trošku k technické stránce vozu. Zatímco Bentley nezveřejnil oficiální údaje o výkonu a točivém momentu, model s motorem W12 má zrychlení z 0-100 km/h za 3,8 sekundy a nejvyšší rychlost 333 km/h - což naznačuje, že jeho výkon bude 467 kW a 900 Nm srovnatelný s nabídkou v roce 2019 pro Continental GT Convertible. A druhá dostupná volba je, že obdrží 4,0litrový motor V8 s dvojitým přeplňováním turbodmychadlem. Kde bude mít zrychlení z 0-100 km/h za 4,1 sekundy s maximální rychlosti 318 km/h.

kk

Cenovka ještě není známá, ale když vezmeme v potaz cenu standardního kabria, která startuje na částce $236,100, tj. zhruba 5,5 mil. korun, tak s tímto přidaným luxusem bude cena razantně vyšší.

Continental GT Mulliner Cabrio bude představeno příští měsíc na Ženevském autosalonu.

Zdroj: bentleymotors.com

Líbí se ti verze Mulliner?

Čím víc luxusu, tím lépe!
Nic bych na tom neměnil víc.
Čekal jsem od Mulliner víc.
Celkem hlasů: 11
BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Black Shadow edícia od BMW

Black Shadow edícia od BMW

Tak ako som sa minulý týždeň venoval jednému špeciálnemu kúsku od bavorskej automobilky BMW, dnes si niečo povieme o výročnom modely BMW M2 Coupé Edition Black Shadow. Jeho predaj sa nezadržateľne...

29. 03. 2018
Matúš Zliechovec
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background