background - Zpět do minulosti! Honda Urban Concept
Zpět do minulosti! Honda Urban Concept

Zpět do minulosti! Honda Urban Concept

2. 10. 2017
Martin Oharek Jr.
0 obrázků
6 min čtení

Bez emisí? Bez hluku? Je něco takového pro vás ještě auto? Honda, stejně jako ostatní značky začína podporovat elektromobily. Na ty má každý svůj názor. Nic to nemění však na tom, že v dnešní době je o ně čím dál větší zájem. Máme tu tedy nový koncept od Hondy!

popis auto.cz

Je tu tedy malý elektromobil do města, protože Honda si uvědomuje dojezd, a tedy praktičnost vozů. S názvem Honda Urban přichází koncept s prvky z mnoha jiných aut, ať už z dávných, nebo i ne tak starých. A kdy se můžeme asi tak těšit? Plánovaná výroba by měla být v roce 2019.

popis auto.cz

Cílem designérů bylo u Urbanu dostat co nejlepší výhled z auta. Velká okna, tenké sloupky, a jako u každého konceptu, moderní futuristický design. Takového designu jsme se nedočkali jen zvenku, avšak i uvnitř. Velmi jednoduše, avšak moderně udělaný interiér, do něhož se vejdou 4 osoby.

popis auto.cz

Nedočkali jsme se moc informací, které by nám aspoň napověděly parametry. Známe však novinku, že Honda Urban se bude díky svému systému učit chování řidiče.

popis auto.cz

Bude tedy znát, respektive předpokládat jeho reakce při řízení i za různé nálady a další, mnohé vychytávky, se kterými už se v budoucnosti tak nějak počítá. Doufáme tedy, že by mohl v roce 2019 vypadat přesně takhle, a také, že se snad dozvíme nové informace.

popis auto.cz

Nejezdíte tedy dálky, ale jen kratší trasy, po městě, nebo do práce? Stačí se za ty 2 roky našetřit, a rozhodně nebudete jezdit v ničem nezajímavém. Nezbývá, než se těšit na budoucnost, ve které se stejně podíváme, ikdyž jen trošku, do minulosti.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
BMW i3 a i8 dostali súrodenca v koncepte i5.

BMW i3 a i8 dostali súrodenca v koncepte i5.

BMW

Frankfurtský autosalón nám tento rok priniesol mnoho prekvapení v podobe nových modelov poháňaných výlučne elektrickým pohonom. Medzi ne patrí aj model od BMW. Je ním BMW i5,...

28. 09. 2017
Matúš Zliechovec
7 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background