background - Zpět do minulosti! Honda Urban Concept
Zpět do minulosti! Honda Urban Concept

Zpět do minulosti! Honda Urban Concept

2. 10. 2017
Martin Oharek Jr.
0 obrázků
6 min čtení

Bez emisí? Bez hluku? Je něco takového pro vás ještě auto? Honda, stejně jako ostatní značky začína podporovat elektromobily. Na ty má každý svůj názor. Nic to nemění však na tom, že v dnešní době je o ně čím dál větší zájem. Máme tu tedy nový koncept od Hondy!

popis auto.cz

Je tu tedy malý elektromobil do města, protože Honda si uvědomuje dojezd, a tedy praktičnost vozů. S názvem Honda Urban přichází koncept s prvky z mnoha jiných aut, ať už z dávných, nebo i ne tak starých. A kdy se můžeme asi tak těšit? Plánovaná výroba by měla být v roce 2019.

popis auto.cz

Cílem designérů bylo u Urbanu dostat co nejlepší výhled z auta. Velká okna, tenké sloupky, a jako u každého konceptu, moderní futuristický design. Takového designu jsme se nedočkali jen zvenku, avšak i uvnitř. Velmi jednoduše, avšak moderně udělaný interiér, do něhož se vejdou 4 osoby.

popis auto.cz

Nedočkali jsme se moc informací, které by nám aspoň napověděly parametry. Známe však novinku, že Honda Urban se bude díky svému systému učit chování řidiče.

popis auto.cz

Bude tedy znát, respektive předpokládat jeho reakce při řízení i za různé nálady a další, mnohé vychytávky, se kterými už se v budoucnosti tak nějak počítá. Doufáme tedy, že by mohl v roce 2019 vypadat přesně takhle, a také, že se snad dozvíme nové informace.

popis auto.cz

Nejezdíte tedy dálky, ale jen kratší trasy, po městě, nebo do práce? Stačí se za ty 2 roky našetřit, a rozhodně nebudete jezdit v ničem nezajímavém. Nezbývá, než se těšit na budoucnost, ve které se stejně podíváme, ikdyž jen trošku, do minulosti.

Sexy modrá pre BMW M4 kupé

Sexy modrá pre BMW M4 kupé

Tento modrý krásavec sa nám predstavil v krajine neobmedzených možností, v krajine, kde je benzín lacnejší než voda a hlavne v krajine, kde sú na takéto nezvyčajné kúsky zvyknutý. Je to Abu Dhabi. Zdroj: bmwblog.com...

22. 03. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi A7 Sportback - Očekávaný model přichází!

Audi A7 Sportback - Očekávaný model přichází!

Do České republiky v tomto roce dorazí očekávaná nová A7 od Audi. Jedná se o model s agresivnějším designem, než předešlá verze stejného modelu. Tento model má typ karoserie...

19. 03. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Zelený sršeň od Mansory

Zelený sršeň od Mansory

Poďme si trošku oddýchnuť od ruchu najväčšej automobilovej prehliadky v Ženeve a pozrime sa na tohto šikovného mladíka. Úprava od Mansory pnie na modely Aston Martinu DB11. Nie je to tak dávno, čo bol...

16. 03. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
All-Black BMW X5 od Z-Performance

All-Black BMW X5 od Z-Performance

Pokiaľ milujete čiernu farbu a ste fanúšik bavorskej automobilky, určite si prídete na svoje. Z-Performance doslova zavraždilo model X5 a máme sa mať prečo na pozore. Už na prvý pohľad je vidieť, že...

15. 03. 2018
Jakub Melichár
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background