background - Mustang 2018: Bude mít vyšší maximální otáčky motoru?
Mustang 2018: Bude mít vyšší maximální otáčky motoru?

Mustang 2018: Bude mít vyšší maximální otáčky motoru?

19. 09. 2017
Tomáš Lunda
0 obrázků
5 min čtení

Mustang GT modelového roku 2018 byl zachycen na kameru členem fóra Mustang6g.com a zdá se, že se motor bude dát točit do vyšších otáček než nynější model. Nynější Mustang o objemu 5.0 litru je nastaven na 7000 ot/min, zatímco GT350 dokázalo ''vymáčknout'' 8250 ot/min. Mustang pro rok 2018 by měl podle fotky mít posunutou ''červenou čáru'' na hodnotu 7500 ot/min!

Zdroj: autoweek.com Zdroj: autoweek.com

Vypadá to, že Ford přináší normální 5.0 litrový V8 o krok blíže k jeho většímu, hlasitějšímu bratrovi tím, že motoru vytáhne více otáček. Ford oznámil, že bude jeho GT účinnější a pravděpodobně by měl překonat 455 koňové Camaro SS. Tato dodatečná síla je dodávána přímým vstřikováním v kombinaci s vstřikovači do stylu GT350 a novým výfukovým systémem. Zatím to není ještě potvrzená informace, ale přidaný výkon plus nová 10 stupňová automatická převodovka by mohly vytvořit rychlejší akcelerační časy.

Zdroj: autoweek.com Zdroj: autoweek.com Zdroj: autoweek.com Zdroj: autoweek.com Zdroj: autoweek.com

Zdroj: autoweek.com

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background