background - Manhart MHX6: 823 koní!
Manhart MHX6: 823 koní!

Manhart MHX6: 823 koní!

18. 09. 2017
Tomáš Lunda
0 obrázků
5 min čtení

S přítomností modelu X6 M byste si mohli představit, že výhradní trhy pro brutální SUV kupé byly uspokojeny. Německé tuningové společnosti Manhart se však líbí lišit se, a to s jejich ''nevýrazným'' modelem MHX6 800.

zdroj: gtspirit.com

Model MHX6 800 vychází z modelu X6 M, který dostal hodnoty 823 koní a 1100Nm zabalené do 4.4 litrového twin-turbo V8 motoru. K tomu aby takové parametry zvládly téměř dvě a půl tunové vozidlo musely se upravit a vyměnit některé komponenty. Úpravou prošel celý výfukový systém. Dále se muselo zasáhnout hlavně do podvozku. Auto dostalo lepší zavěšení kol pro maximální přenos síly na silnici, dále Manhart tlumiče vyrobené na zakázku s pružinami H&R. Součástí úpravy jsou samozřejmě jejich konkávní kola.

zdroj: gtspirit.com zdroj: gtspirit.com

Dále proběhly samozřejmě úpravy interiéru i exteriéru. Na vozu najdeme agerisvní ''odvzdušněnou'' kapotu, nový splitter připojený k přednímu nárazníku, Manhart závodní pruh, který se táhne přes kapotu, střechu až na kufr, spoiler nad kufrem a zlaté ''lajny'' na bocích vozu. Na zadní nárazníku je nový difuzor, který zahrnuje nepřehlédnutelnou čtveřici koncovek výfuku. Kromě vnitřního obložení najdeme uvnitř většinu povrchů zakrytých karbonem. Dokonale to tak vyhovuje charakteru vozu.

zdroj: gtspirit.com zdroj: gtspirit.com zdroj: gtspirit.com

zdroj: gtspirit.com

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background