background - Audi SQ5 v úpravě od ABT!
Audi SQ5 v úpravě od ABT!

Audi SQ5 v úpravě od ABT!

27. 08. 2017
Tomáš Lunda
0 obrázků
5 min čtení

Populární Audi SQ5 je další v řadě a obdrží balíček vylepšení od německé tuningové firmy ABT. Tým Hanse Jürgen ABT získal výkonný SUV s mírnou aktualizací výkonu a sadou aerodynamických vylepšení.

Zdroj: gtspirit.com

Zatímco předchozí generace SQ5 byla prvním modelem Audi, který byl poháněn naftovým tří litrovým motorem BiTDi V6, poslední generace již využívá benzínový agregát, který je stejný jako v modelu S4 a S5. V sérii má tří litorvý V6 přeplňovaný benzín výkon 354 koní. Je zcela jisté, že to není verze ABT!

Zdroj: gtspirit.com

Společnost ABT vymáčkla přibližně o 20% více koní prostřednictvím programu ABT Power. Nyní má motor 425 koní a kroutící moment se zvedl z 500 na 550 Nm. ABT také nabízí výkonnostní programy pro ''neeSkové'' verze včetně 2.0TDi s 215 koňmi z původních 190 koní a točivý moment na 440 Nm z původních 400 Nm.

Zdroj: gtspirit.com

Karoserie bude vyrobena na míru pro SQ5, i když je stále ve vývoji. ABT nabízí také řadu hliníkových kol ze sortimentu ABT Sportsline, včetně DR, ER-C, FR, a GR v rozmezí 20 a 21 palců. Z nabídky laků si budete moci vybrat mysticky černý, Gun-Metal, lesklečerný a matně černý.

Zdroj: gtspirit.com

Manhart MHX6: 823 koní!

Manhart MHX6: 823 koní!

S přítomností modelu X6 M byste si mohli představit, že výhradní trhy pro brutální SUV kupé byly uspokojeny. Německé tuningové společnosti Manhart se však líbí lišit se, a to s jejich ''nevýrazným'' modelem...

18. 09. 2017
Tomáš Lunda
5 min čtení
Ferrari Portofino, nový nástupce Californie

Ferrari Portofino, nový nástupce Californie

Nové Ferrari Portofino se už připravuje do letní formy! Oproti předchůdci Ferrari California totiž zhubnul a tělo už není tak baculaté. Své jméno získal od Italského městečka na pobřeží, tedy Portofino. Vzhled se u...

16. 09. 2017
Martin Oharek Jr.
9 min čtení
Vikings BMW Club ťa pozýva na BMW Cruise 2017

Vikings BMW Club ťa pozýva na BMW Cruise 2017

BMW

Leto sa pomaličky ale isto blíži ku koncu a na nás čakajú už chladnejšie večery. Autá čoskoro niektorí zazimujú a preto by bolo dobré sa patrične s letom rozlúčiť. Ak máš BMW a chodíš...

11. 09. 2017
Patrik Gunda
3 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background