background - Sériová výroba, 840 koní! Konfigurátor je tady!
Sériová výroba, 840 koní! Konfigurátor je tady!

Sériová výroba, 840 koní! Konfigurátor je tady!

26. 08. 2017
Martin Oharek Jr.
0 obrázků
9 min čtení

Přesně tak, četli jste správně. Seznamte se s démonem. Přesněji s autem Dodge Challenger SRT Demon. Určitě by si rozuměl s každým. Auto, které není početně nijak omezeno, je schopno denního provozu, jako první sériové auto umožňuje udělat tzv. wheelie. A při tom všem mít pod kapotou 840 koní, a v garáži na volné chvilky kola připravená na Drag race. Zdá se to nemožné, že? A to ještě dodáme informaci, že za tento speciál není nijak tučná částku, kterou by každý čekal. A to asi necelých 2 110 000 Kč. Začnete šetřit? Konfigurátor je na světě.

popis motor1.com

Avšak vlastněním tohoto auta zajistíte na pár let dopředu nejbližšího dealera pneumatik, a přežije jen díky vaším objednávkám. Stejný případ bude u nejbližší benzínky, která vám za vaše návštěvy dá zlatou kartu, vytvořenou jen kvůli vám. Ani jedna tato prodražená záležitost vám nevadí? Potom není nad čím přemýšlet, konfigurátor vozu je tu! Může se objednávat!

popis motor1.com

Seznámíme se nejdříve s parametry. 840 koní s vyrýsovanými svaly, 0-100 za 2,3 sekundy, 400 metrů za ani ne 10 sekund, a cílem projedete 220 km/h. Co to pro vás znamená, je to, že vás jen tak někdo nepředjede. Základní cenu už jsme vám řekli, a co zbytek, jako jsme zvyklí u ostatních automobilek, na příplatky? Nikam se neschovaly, nebojte. Pouze za interiér v Alcantaře si připlatíte 40 000 Kč, červené závodní pásy za 5 000 Kč. Překvapení na nás čeká u zadních sedaček, nebo u ostatních automobilek drahého příplatkového koberce do kufru. Každá z těchto věcí vás přijde na jeden dollar, momentálně asi 25 korun.

popis motor1.com

Po celé konfiguraci se tedy dokážete dostat asi o 140 000 korun více nahoru. Sečteno, podtrženo. Můžete popřemýšlet o tom, co vše dostanete. Sériově vyráběný vůz, který má 840 koní, z 0 na 100 za 2,3 sekundy, naměřených 400 metrů za necelých 10 sekund a cílovou čáru projedete rychlostí 220 km/h. K tomu to bude ve vašem okolí dost možná unikátní kousek, se skvělou výbavou. A na dráze si můžete trénovat wheelie. Demon má totiž takovou sílu, že při hodně dobrém rozjezdu dokáže dát přední kola do vzduchu, jen ne, jako v rychle a zběsile, kde jste mimo jiné tyto vozy mohli vidět, v posledním, osmém díle. Jednodušše samé překvapení v jednom zabijáckém voze.

popis cnet.com

V neděli si tedy udělejte čas, a nakonfigurujte si vlastního démona, podle vašich představ! Pokud na něj ještě nemáte našetřeno, nezbude vám nic jiného než o víkendových nocích snít.

Auto News YouTube Channel

Tvár nového Mercedesu G odhalená.

Tvár nového Mercedesu G odhalená.

A je to tu, dočkali sme sa. Po čiastočnej ochutnávke v podobe vylepšeného interiéru nového Mercedesu triedy G článok sme sa dočkali zvyšnej časti prekvapenia. Podstata nového...

19. 01. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Přijímáme nové redaktory!

Přijímáme nové redaktory!

Zajímáš se o auta a jsi schopný předávat informace o nich ostatním? Tak to jsi na správné adrese, protože právě přijímáme nové redaktory do našeho týmu. V tomto článku vám napíšu pár podmínek, které...

17. 01. 2018
Jakub Sobota
2 min čtení
Ford Mustang - Facelift s předkusem

Ford Mustang - Facelift s předkusem

Jedna z nejpopulárnějších značek na americkém trhu představila svůj nejvýznamnější model v novém kabátu. Podle Fordu změnili jak přední, ale i zadní partie auta....

13. 01. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
WheelsandMORE pre NISSAN GT-R

WheelsandMORE pre NISSAN GT-R

Možno si to ani neuvedomujeme, ale generácia R35 od Nissanu pre model GT-R je tu už od konca roku 2007. Nejeden by si povedal, že v rýchlo rozvíjajúcom sa automobilovom svete je to už dlhá doba a...

11. 01. 2018
Matúš Zliechovec
9 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background