background - Sériová výroba, 840 koní! Konfigurátor je tady!
Sériová výroba, 840 koní! Konfigurátor je tady!

Sériová výroba, 840 koní! Konfigurátor je tady!

26. 08. 2017
Martin Oharek Jr.
0 obrázků
9 min čtení

Přesně tak, četli jste správně. Seznamte se s démonem. Přesněji s autem Dodge Challenger SRT Demon. Určitě by si rozuměl s každým. Auto, které není početně nijak omezeno, je schopno denního provozu, jako první sériové auto umožňuje udělat tzv. wheelie. A při tom všem mít pod kapotou 840 koní, a v garáži na volné chvilky kola připravená na Drag race. Zdá se to nemožné, že? A to ještě dodáme informaci, že za tento speciál není nijak tučná částku, kterou by každý čekal. A to asi necelých 2 110 000 Kč. Začnete šetřit? Konfigurátor je na světě.

popis motor1.com

Avšak vlastněním tohoto auta zajistíte na pár let dopředu nejbližšího dealera pneumatik, a přežije jen díky vaším objednávkám. Stejný případ bude u nejbližší benzínky, která vám za vaše návštěvy dá zlatou kartu, vytvořenou jen kvůli vám. Ani jedna tato prodražená záležitost vám nevadí? Potom není nad čím přemýšlet, konfigurátor vozu je tu! Může se objednávat!

popis motor1.com

Seznámíme se nejdříve s parametry. 840 koní s vyrýsovanými svaly, 0-100 za 2,3 sekundy, 400 metrů za ani ne 10 sekund, a cílem projedete 220 km/h. Co to pro vás znamená, je to, že vás jen tak někdo nepředjede. Základní cenu už jsme vám řekli, a co zbytek, jako jsme zvyklí u ostatních automobilek, na příplatky? Nikam se neschovaly, nebojte. Pouze za interiér v Alcantaře si připlatíte 40 000 Kč, červené závodní pásy za 5 000 Kč. Překvapení na nás čeká u zadních sedaček, nebo u ostatních automobilek drahého příplatkového koberce do kufru. Každá z těchto věcí vás přijde na jeden dollar, momentálně asi 25 korun.

popis motor1.com

Po celé konfiguraci se tedy dokážete dostat asi o 140 000 korun více nahoru. Sečteno, podtrženo. Můžete popřemýšlet o tom, co vše dostanete. Sériově vyráběný vůz, který má 840 koní, z 0 na 100 za 2,3 sekundy, naměřených 400 metrů za necelých 10 sekund a cílovou čáru projedete rychlostí 220 km/h. K tomu to bude ve vašem okolí dost možná unikátní kousek, se skvělou výbavou. A na dráze si můžete trénovat wheelie. Demon má totiž takovou sílu, že při hodně dobrém rozjezdu dokáže dát přední kola do vzduchu, jen ne, jako v rychle a zběsile, kde jste mimo jiné tyto vozy mohli vidět, v posledním, osmém díle. Jednodušše samé překvapení v jednom zabijáckém voze.

popis cnet.com

V neděli si tedy udělejte čas, a nakonfigurujte si vlastního démona, podle vašich představ! Pokud na něj ještě nemáte našetřeno, nezbude vám nic jiného než o víkendových nocích snít.

Auto News YouTube Channel

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background