background - Sériová výroba, 840 koní! Konfigurátor je tady!
Sériová výroba, 840 koní! Konfigurátor je tady!

Sériová výroba, 840 koní! Konfigurátor je tady!

26. 08. 2017
Martin Oharek Jr.
0 obrázků
9 min čtení

Přesně tak, četli jste správně. Seznamte se s démonem. Přesněji s autem Dodge Challenger SRT Demon. Určitě by si rozuměl s každým. Auto, které není početně nijak omezeno, je schopno denního provozu, jako první sériové auto umožňuje udělat tzv. wheelie. A při tom všem mít pod kapotou 840 koní, a v garáži na volné chvilky kola připravená na Drag race. Zdá se to nemožné, že? A to ještě dodáme informaci, že za tento speciál není nijak tučná částku, kterou by každý čekal. A to asi necelých 2 110 000 Kč. Začnete šetřit? Konfigurátor je na světě.

popis motor1.com

Avšak vlastněním tohoto auta zajistíte na pár let dopředu nejbližšího dealera pneumatik, a přežije jen díky vaším objednávkám. Stejný případ bude u nejbližší benzínky, která vám za vaše návštěvy dá zlatou kartu, vytvořenou jen kvůli vám. Ani jedna tato prodražená záležitost vám nevadí? Potom není nad čím přemýšlet, konfigurátor vozu je tu! Může se objednávat!

popis motor1.com

Seznámíme se nejdříve s parametry. 840 koní s vyrýsovanými svaly, 0-100 za 2,3 sekundy, 400 metrů za ani ne 10 sekund, a cílem projedete 220 km/h. Co to pro vás znamená, je to, že vás jen tak někdo nepředjede. Základní cenu už jsme vám řekli, a co zbytek, jako jsme zvyklí u ostatních automobilek, na příplatky? Nikam se neschovaly, nebojte. Pouze za interiér v Alcantaře si připlatíte 40 000 Kč, červené závodní pásy za 5 000 Kč. Překvapení na nás čeká u zadních sedaček, nebo u ostatních automobilek drahého příplatkového koberce do kufru. Každá z těchto věcí vás přijde na jeden dollar, momentálně asi 25 korun.

popis motor1.com

Po celé konfiguraci se tedy dokážete dostat asi o 140 000 korun více nahoru. Sečteno, podtrženo. Můžete popřemýšlet o tom, co vše dostanete. Sériově vyráběný vůz, který má 840 koní, z 0 na 100 za 2,3 sekundy, naměřených 400 metrů za necelých 10 sekund a cílovou čáru projedete rychlostí 220 km/h. K tomu to bude ve vašem okolí dost možná unikátní kousek, se skvělou výbavou. A na dráze si můžete trénovat wheelie. Demon má totiž takovou sílu, že při hodně dobrém rozjezdu dokáže dát přední kola do vzduchu, jen ne, jako v rychle a zběsile, kde jste mimo jiné tyto vozy mohli vidět, v posledním, osmém díle. Jednodušše samé překvapení v jednom zabijáckém voze.

popis cnet.com

V neděli si tedy udělejte čas, a nakonfigurujte si vlastního démona, podle vašich představ! Pokud na něj ještě nemáte našetřeno, nezbude vám nic jiného než o víkendových nocích snít.

Auto News YouTube Channel

Manhart MHX6: 823 koní!

Manhart MHX6: 823 koní!

S přítomností modelu X6 M byste si mohli představit, že výhradní trhy pro brutální SUV kupé byly uspokojeny. Německé tuningové společnosti Manhart se však líbí lišit se, a to s jejich ''nevýrazným'' modelem...

18. 09. 2017
Tomáš Lunda
5 min čtení
Ferrari Portofino, nový nástupce Californie

Ferrari Portofino, nový nástupce Californie

Nové Ferrari Portofino se už připravuje do letní formy! Oproti předchůdci Ferrari California totiž zhubnul a tělo už není tak baculaté. Své jméno získal od Italského městečka na pobřeží, tedy Portofino. Vzhled se u...

16. 09. 2017
Martin Oharek Jr.
9 min čtení
Vikings BMW Club ťa pozýva na BMW Cruise 2017

Vikings BMW Club ťa pozýva na BMW Cruise 2017

BMW

Leto sa pomaličky ale isto blíži ku koncu a na nás čakajú už chladnejšie večery. Autá čoskoro niektorí zazimujú a preto by bolo dobré sa patrične s letom rozlúčiť. Ak máš BMW a chodíš...

11. 09. 2017
Patrik Gunda
3 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background