background - Brutální Ford Mustang Roush P-51!
Brutální Ford Mustang Roush P-51!

Brutální Ford Mustang Roush P-51!

20. 08. 2017
Martin Oharek Jr.
0 obrázků
5 min čtení

Lepší, rychlejší, silnější, mohutnější, hezčí. Přesně takhle by se dala popsat pár slovy úprava Fordu Mustang Roush P-51 přezdívaný Coyote. Uvnitř tohoto vymazleného Mustanga najdeme přeplňovaný 5ti litrový motor V8, který vám dokáže dát přesně 727 divokých koní. Na světe je spousta úprav Fordu Mustang, ale jen některé se podobají P-51 Coyote. Celkově jich bude vyrobeno 51, bude to tedy omezená série.

popis topgear.com

Za tento P-51 kit si zaplatíte ve Spojených Státech nemalých 42 500 dollarů. To je v přepočtu asi 1 062 000 korun. Nedostanete však pouze větší výkon a nový vzhled, ale zároveň i speciální lehká kola a pneumatiky, které přidají pouze na lepším zážitku z jízdy. Pokud se podíváme do interiéru, rozhodně nevypadá špatně, záleží jen na tom, zda-li si někdo nepotrpí v závodním autě na vzhled interiéru jako ve voze typu Rolls-Royce.

popis topgear.com

Již zmíněný motor P-51 musí mít na své okolí skvělý efekt, proto jsou také v nastavení hned 3 možností zvuku, vycházejícího z výfuku. Dále je tam možnost nastavení vlastního znění, které si budete moci přizpůsobit přímo podle sebe. Pokud se zaměříme na možnosti u vozu, je zde volba si vybrat mezi automatickou převodovkou a šesti-stupňovou manuální, jaký by byl váš výběr?

Zajímá vás, jak přesně vypadá celý vůz, zvenku, i zevnitř? Pokud ano, shlédněte si video níže, které vám představí vzhled celého Fordu Mustang Rosuh P-51 Coyote!

SuperCarTube YouTube Channel

Manhart MHX6: 823 koní!

Manhart MHX6: 823 koní!

S přítomností modelu X6 M byste si mohli představit, že výhradní trhy pro brutální SUV kupé byly uspokojeny. Německé tuningové společnosti Manhart se však líbí lišit se, a to s jejich ''nevýrazným'' modelem...

18. 09. 2017
Tomáš Lunda
5 min čtení
Ferrari Portofino, nový nástupce Californie

Ferrari Portofino, nový nástupce Californie

Nové Ferrari Portofino se už připravuje do letní formy! Oproti předchůdci Ferrari California totiž zhubnul a tělo už není tak baculaté. Své jméno získal od Italského městečka na pobřeží, tedy Portofino. Vzhled se u...

16. 09. 2017
Martin Oharek Jr.
9 min čtení
Vikings BMW Club ťa pozýva na BMW Cruise 2017

Vikings BMW Club ťa pozýva na BMW Cruise 2017

BMW

Leto sa pomaličky ale isto blíži ku koncu a na nás čakajú už chladnejšie večery. Autá čoskoro niektorí zazimujú a preto by bolo dobré sa patrične s letom rozlúčiť. Ak máš BMW a chodíš...

11. 09. 2017
Patrik Gunda
3 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background