background - Ford Mustang dostane vychytávku!
Ford Mustang dostane vychytávku!

Ford Mustang dostane vychytávku!

12. 08. 2017
Martin Oharek Jr.
0 obrázků
5 min čtení

Po ránu rozhodně není příjemnějšího pocitu, než vejít do vaší garáže, usednout za volant svého Fordu Mustang, a po nastartování slyšet burácející osmiválcový motor, který vám dokáže dát nemalý výkon. Ovšem, ne každý má příjemného souseda. Vždy se najde někdo, kdo dokáže zkazit náladu, a to například tím, že na vás zavolá policii, a proč? Váš Ford Mustang dělá příliš velký hluk. Kvůli konfliktům sousedů s majiteli vozů Ford Mustang, bude přidán do nastavení hlučnosti tichý mód(do modelů r.2018).

popis ipe-f1.com

Podle názvu nového patentu, budete tedy dobrý soused. Název novinky je totiž "Be A Good Neighbor". Samozřejmě po opuštění zóny dohledu vašeho nepříjemného souseda, můžete opět udělat skvělé hudební představení v podobě zvuku motoru Mustanga a přejít zpět na Mafia Style. Bude možné si mód i načasovat, v tom případě nebude třeba jej každé ráno, nebo večer, zapínat, či vypínat.

popis agency-power.com

Po ránu vás sice nepotěší zapnutá sekačka, nebo jiné nepříjemné zvuky, toto by se ovšem nemělo stát u Fordu Mustang. Je to jeden z nejprodávanějších sportovních vozů na planetě, jeho výskyt tedy není malý. Ford tím posílá vzkaz všem sousedům světa, že znepříjemňovat jejich ráno, může nadále jen sekačka.

Youtube Channel - Ford Motor Company

Jaký názor máte vy na novinku? Přijde vám to jako vtipná zbytečnost? Nebo by jste něco takového naopak uvítali?

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background