background - Magellano Edition 1, aneb 18 tun opulentního luxusu na čtyřech kolech!
Magellano Edition 1, aneb 18 tun opulentního luxusu na čtyřech kolech!

Magellano Edition 1, aneb 18 tun opulentního luxusu na čtyřech kolech!

10. 05. 2017
Vilém Krejčí
19 obrázků
9 min čtení

Zakladatel firmy Magellano, dlouho hledal karavan, který by pro jeho osobu byl nejideální. Když si stále nemohl vybrat, rohodl se, že bude karavany vyrábět sám.

Pokud máte zájem o karavan, a už jste si na něho našetřili několik stovek tisíc korun, určitě nebude problém si ze široké nabídky běžných karavanů vybrat. Jestliže ale máte našetřeno několik set tisíc v eurech, nejvíce by vás mohl zaujmout karavan Magellano Edition 1.

Magellano.de

Pokud se ocitnete uvnitř tohoto obytného kolosu, v žádném případě by vás nenapadlo, že tento luxusní "byteček" je na čtyřech kolech. Nejen, že v interiéru nenajdete nic jiného než čistokrevný luxus, ale pokud vás omrzí výhled z úchvatně obrovských oken, kdykolik ho můžete změnit tím, že sednete za volant a dojedete si přímo tam, kam právě chcete.

Magellano.de

Vůz poskytuje nadstandartní přepychové ubytování pro dva lidi a nouzové ubytování pro další dva. Karavan má oddělenou sprchu a toaletu. Obývací prostor disponuje posezením, až pro 8 lidí. Mimo jiné, ložnice a obývací prostor jsou výsuvné, takže se nenajde téměř nikdo, kdo by si mohl stěžoval na nedostatek místa.

Magellano.de

V kuchyni nalezneme prostornou pracovní plochu, vysokou lednici s mrazákem, dvouplotýnkový plynový vařič a troubu. V obytném prostoru se také nachází zabudovaný surround sound systém Bose a 32" televize. Pro případ, že byste se chtěli dívat na televizi i v posteli, je v ložnici druhá, 40" obrazovka.

Magellano.de

Celé vozidlo má nezávislé podlahové topení a dvě klimatizační jednotky. O vodu zde není nouze, protože zde najdeme zásobník vody na 750 litrů. Totéž, lze říci o připojení, nachází se zde router pracující s LTE internetem. Zabezpečení má na starosti kódový zámek s centrálním zamykáním všech dveří.

Magellano.de

Magellano Edition 1 vychází z Mercedesu Actros 1842 GigaSpace. Vůz je dlouhý 10,6 metrů, 2,5 metrů široký a necelé 4 metry vysoký. Tento "drobeček" váží přes 18 tun, a proto je karavan poháněn řadovým šestiválcem o objemu 12,7 litru s výkonem 421 koní a točivým momentem 2 100 Nm.

Magellano.de

Většina firem, zabývajících se úpravami vozů, jako je právě Magellano, mají ke svým klientům individuální přístup. To znamená, že jakákoli změna, nebo úprava, dle vlastní libosti, by neměla být problém. Samozřejmě každá sranda něco stojí a samotný vůz vás vyjde na 630 tisíc euro (16,9 milionu korun) a se speciálními požadavky si ještě nějaké drobné připlatíte. Dobré na tom však je to, že i když nevlastníte řidičské oprávnění skupiny C nebo C+E, Magellano vám zaplatí autoškolu pro tuto skupinu.

Magellano.de

Zdroj; Magellano.de

Interiér nového Mercedesu G odhalený

Interiér nového Mercedesu G odhalený

Je to tu, dočkali sme sa. Spoločnosť Mercedes-Benz nám pomaly približuje svoj nový model triedy G. Aj keď sa prvý model dostal na trh už v roku 1979 dá sa pove,dať že odvtedy neprešiel drastickými...

15. 12. 2017
Matúš Zliechovec
7 min čtení
ABT Audi RS3 se 460 koňmi!

ABT Audi RS3 se 460 koňmi!

Legenadární tuningová společnost ABT představila svůj balíček vylepšení pro novou Audi RS3. Úpravy se týkají modelů Sportback i Sedan. Zahrnují aerodynamické...

11. 12. 2017
Tomáš Lunda
5 min čtení
Mercedes-AMG C63 S v podaní SR AutoGroup

Mercedes-AMG C63 S v podaní SR AutoGroup

Rozhodne je čo obdivovať na sériovo vyrábaných kusoch Mercedesu Benz-AMG C63 S a určite je schopný vyčnievať v dave. No majiteľ tohto konkrétneho si povedal, že zrejme nie dostatočne. Zdroj:...

12. 12. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Mercedes CLS 2018. Tretia generácia originálu.

Mercedes CLS 2018. Tretia generácia originálu.

V súčasnosti je to už 13 rokov, čo spoločnosť Mercedes-Benz prišla s modelom CLS a priniesla tak segment automobilov, ktorý spája dynamiku a eleganciu kupé s komfortom a funkčnosťou...

4. 12. 2017
Matúš Zliechovec
11 min čtení
BMW M3 CS: lehčí a rychlejší!

BMW M3 CS: lehčí a rychlejší!

BMW

Dalo se předpokládat, že BMW po modelu M4 CS nabídne odlehčenou a výkonnější verzi i pro klasickou M3. A tak se teď také stalo, takže hmotnost klesla ve srovnání s...

27. 11. 2017
Zdeněk Hluchý
5 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background