background - Magellano Edition 1, aneb 18 tun opulentního luxusu na čtyřech kolech!
Magellano Edition 1, aneb 18 tun opulentního luxusu na čtyřech kolech!

Magellano Edition 1, aneb 18 tun opulentního luxusu na čtyřech kolech!

10. 05. 2017
Vilém Krejčí
19 obrázků
9 min čtení

Zakladatel firmy Magellano, dlouho hledal karavan, který by pro jeho osobu byl nejideální. Když si stále nemohl vybrat, rohodl se, že bude karavany vyrábět sám.

Pokud máte zájem o karavan, a už jste si na něho našetřili několik stovek tisíc korun, určitě nebude problém si ze široké nabídky běžných karavanů vybrat. Jestliže ale máte našetřeno několik set tisíc v eurech, nejvíce by vás mohl zaujmout karavan Magellano Edition 1.

Magellano.de

Pokud se ocitnete uvnitř tohoto obytného kolosu, v žádném případě by vás nenapadlo, že tento luxusní "byteček" je na čtyřech kolech. Nejen, že v interiéru nenajdete nic jiného než čistokrevný luxus, ale pokud vás omrzí výhled z úchvatně obrovských oken, kdykolik ho můžete změnit tím, že sednete za volant a dojedete si přímo tam, kam právě chcete.

Magellano.de

Vůz poskytuje nadstandartní přepychové ubytování pro dva lidi a nouzové ubytování pro další dva. Karavan má oddělenou sprchu a toaletu. Obývací prostor disponuje posezením, až pro 8 lidí. Mimo jiné, ložnice a obývací prostor jsou výsuvné, takže se nenajde téměř nikdo, kdo by si mohl stěžoval na nedostatek místa.

Magellano.de

V kuchyni nalezneme prostornou pracovní plochu, vysokou lednici s mrazákem, dvouplotýnkový plynový vařič a troubu. V obytném prostoru se také nachází zabudovaný surround sound systém Bose a 32" televize. Pro případ, že byste se chtěli dívat na televizi i v posteli, je v ložnici druhá, 40" obrazovka.

Magellano.de

Celé vozidlo má nezávislé podlahové topení a dvě klimatizační jednotky. O vodu zde není nouze, protože zde najdeme zásobník vody na 750 litrů. Totéž, lze říci o připojení, nachází se zde router pracující s LTE internetem. Zabezpečení má na starosti kódový zámek s centrálním zamykáním všech dveří.

Magellano.de

Magellano Edition 1 vychází z Mercedesu Actros 1842 GigaSpace. Vůz je dlouhý 10,6 metrů, 2,5 metrů široký a necelé 4 metry vysoký. Tento "drobeček" váží přes 18 tun, a proto je karavan poháněn řadovým šestiválcem o objemu 12,7 litru s výkonem 421 koní a točivým momentem 2 100 Nm.

Magellano.de

Většina firem, zabývajících se úpravami vozů, jako je právě Magellano, mají ke svým klientům individuální přístup. To znamená, že jakákoli změna, nebo úprava, dle vlastní libosti, by neměla být problém. Samozřejmě každá sranda něco stojí a samotný vůz vás vyjde na 630 tisíc euro (16,9 milionu korun) a se speciálními požadavky si ještě nějaké drobné připlatíte. Dobré na tom však je to, že i když nevlastníte řidičské oprávnění skupiny C nebo C+E, Magellano vám zaplatí autoškolu pro tuto skupinu.

Magellano.de

Zdroj; Magellano.de

10 nejoblíbenějších aut mezi fotbalisty

10 nejoblíbenějších aut mezi fotbalisty

Podle dostupných informací angličtí fotbalisti berou v průměru 11 milionů korun týdně. Nejlépe placený hráč portugalec Cristiano Ronaldo si na takový průměrný sporťák vydělá doslova za pár hodin....

13. 08. 2017
Tomáš Lunda
12 min čtení
Extrémne vyladený Ford Mustang GT od GME Performance!

Extrémne vyladený Ford Mustang GT od GME Performance!

Nemecko a USA spojené v jednom? Nepredstaviteľné počas 2. svetovej vojny. Dnes je však iná doba a ako tak, každý sa snaží spolupracovať so všetkými. Nemecký úpravca GME-Performance si po novom pohral...

13. 07. 2017
Patrik Gunda
5 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background