background - Porsche Cayenne TechArt Magnum Sport má výkon až 700 koní!
Porsche Cayenne TechArt Magnum Sport má výkon až 700 koní!

Porsche Cayenne TechArt Magnum Sport má výkon až 700 koní!

5. 05. 2017
Vít Doubek
0 obrázků
5 min čtení

Tuning měl na letošním ženevském autosalonu na růžích ustláno. Bylo toho k vidění opravdu mnoho. Jedním z vystavujících, byla mimo jiné také společnost TechArt, která je neodmyslitelně spojena s vozy Porsche. Podívejme se tedy, na jejich jeden z nejimpozantnějších paketů, Magnum Sport, pro SUV Cayenne.

Gtspirit.com

Přeplňovaný osmiválec v modelu Cayenne Turbo S, dostal nová turbodmychadla, nový výfukový systém a samozřejmě také, jiné nastavení řídící jednotky. TechArt upravil i mazání a chladící systém. Výsledkem je nárůst výkonu o 110 kW (150 k) a točivého momentu o 120 Nm.

Gtspirit.com

TechArt Magnum Sport Edition „30 years“, výkon 529 kW (720 k) a točivý moment 920 Nm. Z nuly na 100 km/h akceleruje za 3,8 sekundy, na 160 km/h potom za 8,9 s a rozjede se na neuvěřitelných 311 km/h. Stejný kit můžete mít i na Cayenne Turbo. Ten dosáhne „pouze“ na 700 koní, ale celkový nárůst, je proti sériovému provedení o 180 koní a 170 Nm.

Gtspirit.com

To znamená, že nejsilnější upravení modelu nabídne rovných 700 koní, zrychlí z 0 na 100 km/h za pouhé 4,1 sekundy a díky odstranění omezovače se rozjede až na těžko uvěřitelných 395 km/h.

Gtspirit.com

Vůz stojí na speciálních discích, které mají velikost 22″ a vyznačují se pruhem v barvě karoserie, zpoza nich vykukují rudé brzdové třmeny. O tlumení se stará nové vzduchové odpružení.

Gtspirit.com

Zdroj:Gtspirit.com

Tvár nového Mercedesu G odhalená.

Tvár nového Mercedesu G odhalená.

A je to tu, dočkali sme sa. Po čiastočnej ochutnávke v podobe vylepšeného interiéru nového Mercedesu triedy G článok sme sa dočkali zvyšnej časti prekvapenia. Podstata nového...

19. 01. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Přijímáme nové redaktory!

Přijímáme nové redaktory!

Zajímáš se o auta a jsi schopný předávat informace o nich ostatním? Tak to jsi na správné adrese, protože právě přijímáme nové redaktory do našeho týmu. V tomto článku vám napíšu pár podmínek, které...

17. 01. 2018
Jakub Sobota
2 min čtení
Ford Mustang - Facelift s předkusem

Ford Mustang - Facelift s předkusem

Jedna z nejpopulárnějších značek na americkém trhu představila svůj nejvýznamnější model v novém kabátu. Podle Fordu změnili jak přední, ale i zadní partie auta....

13. 01. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
WheelsandMORE pre NISSAN GT-R

WheelsandMORE pre NISSAN GT-R

Možno si to ani neuvedomujeme, ale generácia R35 od Nissanu pre model GT-R je tu už od konca roku 2007. Nejeden by si povedal, že v rýchlo rozvíjajúcom sa automobilovom svete je to už dlhá doba a...

11. 01. 2018
Matúš Zliechovec
9 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background