background - Audi SQ7 jako šílenost s výkonem lokomotivy
Audi SQ7 jako šílenost s výkonem lokomotivy

Audi SQ7 jako šílenost s výkonem lokomotivy

11. 04. 2017
Samuel Čapčík
0 obrázků
5 min čtení

Němečtí tuneři ABT, vám jsou již určitě známi. Jejich práci jste mohli vidět na nejednom z vozů. A jelikož borci z ABT nikdy nespí, vzala si tato parta na paškál nové Audi SQ7!

Abt-sportline.de

Audi SQ7 je jak již všichni víme celkem nenápadné vozítko. Má pár nápisů na karosérii a na první pohled ji poznáte hlavně podle čtveřice koncovek výfuků. A právě to kluci z ABT změnili. Přidali nové a vcelku výrazné nárazníky i nástavce prahů, rozšířili blatníky a udělali kompletní bodykit vozu.

Abt-sportline.de

Nabízejí také možnost snížení výšky vzduchového podvozku až o 20 mm. K tomu všemu nabízí úpravce zajímavá kola Sport GR v rozměru 22 palců, které se můžou pyšnit matně černým lakováním.

Abt-sportline.de

Co nás ale zajímá ze všeho nejvíc je to, co se odehrálo pod kapotou. Sedí tam standardní třikrát přeplňovaný čtyřlitrový naftový osmiválec, ačkoli jeho parametry už jsou lehce nestandardní. Z výroby vám nabídne 435 koní a 900 Nm točivého momentu, což jsou hodnoty pro SUV dostačující.

Abt-sportline.de

ABT, ale přidal kompletně nové výfukové potrubí s karbonovými koncovkami a výsledkem je 520 koní a 970 Nm točivého momentu. To však je prý pouze začátek. Na přání zákazníka jsou schopni zajít ještě dál.

Abt-sportline.de

Zdroj: Abt-sportline.de

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background