background - Audi SQ7 jako šílenost s výkonem lokomotivy
Audi SQ7 jako šílenost s výkonem lokomotivy

Audi SQ7 jako šílenost s výkonem lokomotivy

11. 04. 2017
Samuel Čapčík
0 obrázků
5 min čtení

Němečtí tuneři ABT, vám jsou již určitě známi. Jejich práci jste mohli vidět na nejednom z vozů. A jelikož borci z ABT nikdy nespí, vzala si tato parta na paškál nové Audi SQ7!

Abt-sportline.de

Audi SQ7 je jak již všichni víme celkem nenápadné vozítko. Má pár nápisů na karosérii a na první pohled ji poznáte hlavně podle čtveřice koncovek výfuků. A právě to kluci z ABT změnili. Přidali nové a vcelku výrazné nárazníky i nástavce prahů, rozšířili blatníky a udělali kompletní bodykit vozu.

Abt-sportline.de

Nabízejí také možnost snížení výšky vzduchového podvozku až o 20 mm. K tomu všemu nabízí úpravce zajímavá kola Sport GR v rozměru 22 palců, které se můžou pyšnit matně černým lakováním.

Abt-sportline.de

Co nás ale zajímá ze všeho nejvíc je to, co se odehrálo pod kapotou. Sedí tam standardní třikrát přeplňovaný čtyřlitrový naftový osmiválec, ačkoli jeho parametry už jsou lehce nestandardní. Z výroby vám nabídne 435 koní a 900 Nm točivého momentu, což jsou hodnoty pro SUV dostačující.

Abt-sportline.de

ABT, ale přidal kompletně nové výfukové potrubí s karbonovými koncovkami a výsledkem je 520 koní a 970 Nm točivého momentu. To však je prý pouze začátek. Na přání zákazníka jsou schopni zajít ještě dál.

Abt-sportline.de

Zdroj: Abt-sportline.de

Manhart MHX6: 823 koní!

Manhart MHX6: 823 koní!

S přítomností modelu X6 M byste si mohli představit, že výhradní trhy pro brutální SUV kupé byly uspokojeny. Německé tuningové společnosti Manhart se však líbí lišit se, a to s jejich ''nevýrazným'' modelem...

18. 09. 2017
Tomáš Lunda
5 min čtení
Ferrari Portofino, nový nástupce Californie

Ferrari Portofino, nový nástupce Californie

Nové Ferrari Portofino se už připravuje do letní formy! Oproti předchůdci Ferrari California totiž zhubnul a tělo už není tak baculaté. Své jméno získal od Italského městečka na pobřeží, tedy Portofino. Vzhled se u...

16. 09. 2017
Martin Oharek Jr.
9 min čtení
Vikings BMW Club ťa pozýva na BMW Cruise 2017

Vikings BMW Club ťa pozýva na BMW Cruise 2017

BMW

Leto sa pomaličky ale isto blíži ku koncu a na nás čakajú už chladnejšie večery. Autá čoskoro niektorí zazimujú a preto by bolo dobré sa patrične s letom rozlúčiť. Ak máš BMW a chodíš...

11. 09. 2017
Patrik Gunda
3 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background