background - Nová dimenze luxusu a rychlosti, to je nové BMW M8!
Nová dimenze luxusu a rychlosti, to je nové BMW M8!

Nová dimenze luxusu a rychlosti, to je nové BMW M8!

27. 03. 2017
Vilém Krejčí
0 obrázků
6 min čtení

Stále častěji se objevují spekulace o nových sportovních modelech BMW. Tyto spekulace se před nedávnem objevily i na webu bmwblog, kde uvedli, že informace jsou potvrzeny z několika důvěryhodných stran. Všechny zdroje se totiž shodují na tom, že vedení automobilky prosadilo vznik nové sportovní řady.

Bmwblog.com

Řeč je o modelu BMW M8. Německá automobilka představí v příštím roce řadu 8, která se bude řadit někam na úroveň současné řady 7. Překvapivě však nepůjde o rozšíření modelové nabídky. Zatímco osmá řada vznikne, tak šestá naopak zanikne. Technicky, by proto měla být odvozena od příští generace modelu šest. Je velice pravděpodobné, že automobilka také zapracuje více na kvalitě provedení všech prvků, aby nová řada byla schopna konkurovat třídě S od Mercedesu. Současná šestka je na sportovní auto příliš robustní a na "GTčko" zase nedostatečně luxusní. Tyto nedostatky má nový model vyřešit.

Bmwblog.com Bmwblog.com Bmwblog.com

BMW M8 bude počítat se třemi typy karoserie. Čtyřdveřové coupé, klasické coupé a verzi kabriolet. Každá z těchto karoserií bude mít svou verzi M. Představení můžeme s nadšením očekávat v roce 2019, avšak o rok dříve se můžeme těšit na jeho první koncept. Pohonné ústrojí bude tvořit 4,4 litrový motor V8 biturbo. Co se výkonu týče, spekuluje se o 600 koňských silách na zadní nápravě, popř. pohonu 4x4 prostřednictvím osmistupňové automatické převodovky ZF.

Bmwblog.com Bmwblog.com Bmwblog.com

Zdroje: Auto.cz; Bmwblog.com

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background