background - Nový Rolls Royce pro mladé milionáře!
Nový Rolls Royce pro mladé milionáře!

Nový Rolls Royce pro mladé milionáře!

18. 03. 2017
Vilém Krejčí
0 obrázků
6 min čtení

Typickým Rolls Royce kupujícím není člověk, který dává přednost výkonu před pohodlím a luxusem. Je to ten typ lidí, kteří si chtějí jízdu užívat v maximálním komfortu a platí si své vlastní řidiče, aby během jízdy mohli posrkávat drahé šampaňské a věnovat se jiným věcem. Faktem však je, že mladší vrstva zbohatlíků žádá něco více sportovnějšího, ostřejšího a vzrušujícího. Právě pro tyto zákazníky vyrábí automobilka nový typ vozidla. Rolls Royce Wraith Black Badge.

bmwblog.com

Tento vůz je kompletně v černé barvě, karoserie, znak Spirit of Ecstasy, kola dokonce i vnitřek je téměř celý v černé barvě. Luxusní vzhled auta je takřka přímo úměrný síle jeho motoru. Benzínový agregát má totiž naprosto bestiální výkon. Vůz pohání extrémně silný motor o výkonu 624 koní s točivým momentem 870 Nm. Má osmistupňovou převodovku a z 0 na 100 km/h zvládá za necelých 4,5 sekundy. To je až skoro neuvěřitelné, když si uvědomíme, jakou má tento automobil celkovou hmotnost.

bmwblog.com

Interiér je naprosto dokonalý, jak už je u automobilky zvykem, každý komponent je z prvotřídních materiálů. Je těžké popsat úroveň dokonalosti interiéru, protože dokonce Bentley a ani Mercedes-Maybach se nejsou schopni vyrovnat kvalitě této automobilky. Je zde apelováno na mladší vrstvu majitelů těchto drahých vozů, a proto interiér, jakoby omládl. Jsou zde také některé karbonové prvky, které skvěle ladí s luxusním dřevem.

bmwblog.com

luxurynews.cz

luxurynews.cz

luxurynews.cz

Zdroj: Bmwblog.com; Youtube.com; Luxurynews.cz

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background