background - Bentley Mulsanne Hallmark Series, aneb pět a půl metru luxusu na čtyřech kolech!
Bentley Mulsanne Hallmark Series, aneb pět a půl metru luxusu na čtyřech kolech!

Bentley Mulsanne Hallmark Series, aneb pět a půl metru luxusu na čtyřech kolech!

14. 03. 2017
Mikuláš Rohla
0 obrázků
9 min čtení

Jako každý nový rok se ženevský autosalon nese v duchu mnoha nových automobilových skvostů a automobilky spolu svádí nelítostné boje o to, která z nich přijde s tím nejimpozantnějším! Avšak jedna z nejluxusnějších automobilových značek světa, Bentley s žádnou velikou novinkou tento rok nepřichází. To ovšem neznemená, že Bentley na autosalon přijelo s prázdnou! Automobilka se totiž tento ročník zcela explicitně rozhodla zaměřit svou pozornost na jejich nejvěrnější, ale především nejmajetnější zákazníky, a proto přišla s nejluxusnější limuzínou vůbec. Ta nese název Mulsanne Hallmark Series by Mulliner!

Bentleymotors.com

Pod touto nejluxusnější limuzínou, kterou vám v současné době může Bentley nabídnout je podepsána práve divize Mulliner, která má na starosti ty nejvýjimečnější a nejopulentnější projekty vznášejícího se B. Když už mluvíme o slově LUXUS, Mulliner tento pojem vzal naprosto doslovně a nový Mulsanne Hallmark, tak byl inspirován dvěma z nejvzácnějších kovů na planetě, zlata a stříbra!

Bentleymotors.com

Konečně tedy k samotným specifikacím. Pokud začneme u exteriéru vozu, ústředním motivem je právě logo značky Bentley, které se tyčí z přední a naprosto nekonečné kapoty! Zákazníkům se bude toto logo nabízet ve dvou variantách, ze zlata, nebo stříbra s nápisem "Commissioned by Mulliner". Podle zvoleného materiálu se dále bude odvíjet zlatá, nebo stříbrná "nekonečná" linka, která se bude táhnout po celé délce karoserie. Jeden z těchto dvou materiálů se pak také bude hojně vyskytovat právě v interiéru vozu, kdy může být například zlatá přihrádka spolujezdce, nebo může být součástí dřevěného, či kovového obložení interiéru.

Bentleymotors.com

Přesuňme se od vzácných kovů dále a přejděme k barevným provedením karoserie. Nový Mulsanne se totiž bude moci honosit dvoubarevným provedením karoserie, ať už barvami katalogovými, tak barvami zcela na přání. V nabídce jsou také dva typy přední masky a 21" leštěná kola! Vnitřek vozidla, pak bude osvětlený zcela jedinečnou plaketkou s unikátním číslem vozidla z této edice, alcantarovými polštářky a dvojicí unikátních deštníků.

Bentleymotors.com

Zkrátka a jistě, nový Mulsanne je něco naprosto unikátního! Vyjimečná bude také číslovka v jakém množství se tento kousek vyrobí. Bentley totiž počítá s výrobou pouze padesáti kusů! Cenovka nám zatím známa není, avšak pod hodnotu deseti milionů se jednoznačně nedostane!

Bentleymotors.com

Zdroje: Bentleymotors.com

Tvár nového Mercedesu G odhalená.

Tvár nového Mercedesu G odhalená.

A je to tu, dočkali sme sa. Po čiastočnej ochutnávke v podobe vylepšeného interiéru nového Mercedesu triedy G článok sme sa dočkali zvyšnej časti prekvapenia. Podstata nového...

19. 01. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Přijímáme nové redaktory!

Přijímáme nové redaktory!

Zajímáš se o auta a jsi schopný předávat informace o nich ostatním? Tak to jsi na správné adrese, protože právě přijímáme nové redaktory do našeho týmu. V tomto článku vám napíšu pár podmínek, které...

17. 01. 2018
Jakub Sobota
2 min čtení
Ford Mustang - Facelift s předkusem

Ford Mustang - Facelift s předkusem

Jedna z nejpopulárnějších značek na americkém trhu představila svůj nejvýznamnější model v novém kabátu. Podle Fordu změnili jak přední, ale i zadní partie auta....

13. 01. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
WheelsandMORE pre NISSAN GT-R

WheelsandMORE pre NISSAN GT-R

Možno si to ani neuvedomujeme, ale generácia R35 od Nissanu pre model GT-R je tu už od konca roku 2007. Nejeden by si povedal, že v rýchlo rozvíjajúcom sa automobilovom svete je to už dlhá doba a...

11. 01. 2018
Matúš Zliechovec
9 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background