background - Modré monstrum, aneb Jeep Wrangler Black Hawk Edition!
Modré monstrum, aneb Jeep Wrangler Black Hawk Edition!

Modré monstrum, aneb Jeep Wrangler Black Hawk Edition!

9. 03. 2017
Mikuláš Rohla
0 obrázků
7 min čtení

Jeep Wrangler, sen téměř každého amerického ranchera, ale i obyčejného smrtelníka, který si čas od času rád dopřeje blátivou projížďku! Ve Spojených státech amerických se tento off-road těší nebývalé popularitě a není se v podstatě čemu divit. Větším překvapením už však je to, že toto monstrum je velice populární i v Evropě.

Kahndesign.com

Popularity tohoto modelu si povšimla i velice prestižní britská společnost Kahn Design, která se zabývá jak interiérovými, tak exteriérovými úpravami automobilů. Netrvalo dlouho a nápad na úpravu Jeepu se stal realitou.

Kahndesign.com

O vyjímečnosti celého projektu hovoří už pouze to, že na procesu úprav se podílel sám zakladatel firmy Afzal Kahn. Je potřeba zdůraznit, že Kahn Design celý automobil rozebral do posledního dílu a následně opět složil dohromady s novými, robustněji navrženými částmi karoserie. Největší změnou oproti originálnímu modelu jsou masivní blatníky, ale především robustní přední nárazník, který vás doslova prosí o to, abyste silnici vystřídali za rozbitou a bahnitou polní cestu!

Kahndesign.com

Když už jsme u té bahnité polňačky. Kahn myslel na všechny možné i nemožné choutky budoucích vlastníků, proto nenechal nic náhodě a autu obul obrovské terénní drapáky 285/70/17 Cooper Discoverer S/T. Kompletní změnou také prošel celý výfukový systém, který byl nahrazený nerezovým, jenž zajistí dieselovému 2.8-litrovému agregátu mnohem více dechu!

Kahndesign.com

Co se týče interiéru jak určitě tušíte i ten prošel obrovskou proměnou. Hlavní změny se týkají sportovních sedaček a interiérového čalounění. Originální výbava byla nahrazena výraznou černou kůží, která dodává na dravosti celého vozu. A jaká je celková cena tohoto modrého monstra? Oficiální zdroje uvádějí cenu 52 995 £, což je v přepočtu 1 651 483 kč.

Kahndesign.com

Zdroj: Motoringexposure.com

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background