background - Nejočekávanější úprava pro BMW M240i od AC Schnitzer!
Nejočekávanější úprava pro BMW M240i od AC Schnitzer!

Nejočekávanější úprava pro BMW M240i od AC Schnitzer!

19. 03. 2017
Vilém Krejčí
0 obrázků
4 min čtení

Tuningová firma AC Schnitzer slaví 30. výročí! Pro své fanoušky si proto připravila exkluzivní vydání BMW M240i v tuningovém balíčku ACL2S. Tato úprava, si již odbyla svou premiéru na letošním ročníku autosalonu v Ženevě!

bmwblog.com

Přestavba má zahrnovat standartní 3.0 litrový šestiválcový motor, který je posílen na 440 koní s točivým momentem 600 Nm. Vůz je navíc obohacen naprosto novým výfukovým systémem, ale také podvozkem s nastavitelnou výškou a kompresí.

bmwblog.com

Díky jedinečnému aero kitu vypadá M240i mnohem agresivněji a to díky karbonovým prvkům, jako jsou například přední a zadní spoiler, boční zrcátka, nebo prahy. Eleganci vozu doplňuje zadní difuzor, který se skvěle hodí k již zmíněným karbonovým prvkům.

bmwblog.com

Vůz je posazený na kolech AC Schnitzer AC1 z lehkých slitin a lze je objdenat buď v černé, nebo stříbrné barvě! Cena této sady pro přestavbu vašeho mazlíka se vyšplhá na 38.000 $ a celková suma již přestaveného auta činní zhruba 83.000 $. Firma AC Schnitzer bude stavět pouze 30 kusů těchto vozidel.

bmwblog.com

Zdroj: Bmwblog.com

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

S představením BMW řady 5 s označením G30 zůstalo BMW v tradičních liniích známých této modelové řadě. Nová řada 5 je spíše přirozeným vývojem platformy. Můžete si být jistí, že modelová řada je stále v kontaktu s...

23. 10. 2017
Tomáš Lunda
6 min čtení
Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background