background - Audi Q7, aneb rychlé SUV v uniformě německé policie
Audi Q7, aneb rychlé SUV v uniformě německé policie

Audi Q7, aneb rychlé SUV v uniformě německé policie

23. 02. 2017
Mikuláš Rohla
0 obrázků
5 min čtení

To, že ve vozovém parku německé policie najdeme nespočet upravených sportovních vozů je bezesporu! K nejnovějším kouskům patří kupříkladu Ford Mustang s úpravou od Wolf Racing, ale také Chevrolet Corvette. Něco zde však stále chybí. Proto se společnost Vossen rozhodla vzít situaci do svých rukou a přišla s Audi Q7 v policejní uniformě!

Vossenwheels.com

V Německu je používaní upravených vozidel pro výkon služby již tradicí. Jak je již zmíněno výše, nabušené žihadla ve vozových parcích evropské policie zpravidla nechybí. Bohužel auta typu SUV jsou stále opomíjena.

Vossenwheels.com

Již z počátku však Vossen svou snahu vytvořit něco účelného sabotuje, jelikož celou Q7 snížil a to je veliký problém. Tento krok byl však účelný, protože moc dobře víme, že firma Vossen se specializuje především na výrobu kol. Proto když se podíváme pozorněji, ústředním motivem jsou kola CV3R, které díky snížení celého auta krásně vynikly.

Vossenwheels.com

Bohužel kromě pár snímků zatím žádné jiné informace ohledně nové německé stíhačky zveřejněny nebyly. Proto s jistotou nemůžeme říci, jestli se doopravdy toto Audi zúčastní aktivní služby. Nicméně s přibývajícím počtem SUV na silnicích by tento krok byl naprosto opodstatněný a logický. Pokud se tento projekt dočká svého zdárného konce, silniční piráti se mají opravdu na co těšit!

Vossenwheels.com

Zdroj: Vossenwheels.com

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background