background - Bentley Bentayga v brutální úpravě od Startechu!
Bentley Bentayga v brutální úpravě od Startechu!

Bentley Bentayga v brutální úpravě od Startechu!

22. 02. 2017
Samuel Čapčík
0 obrázků
6 min čtení

Jde o vozidlo, které nezapadá do portfolia značky. Diskutabilní však je exteriér, který vyvolal velkou diskuzi na téma, zda je zrovna povedený. Bentayga se jen několik měsíců po spuštění výroby stala jedním z nejúspěšnějších vozů poslední doby této automobilky.

refresher.cz

Divit se tomu ani nedá, navíc, nejluxusnější a zároveň nejrychlejší SUV na trhu se nyní těší i nemalé popularitě mezi tuningovými společnostmi. Důkazem toho je i nejnovější výrobek z dílny firmy Startech, tedy dceřiné společnosti renomovaného Brabusu. Jak naznačují prvotní záběry, úpravce se dost odvázal a zároveň inspiroval i jakousi vojenskou technikou.

refresher.cz

Nasvědčuje tomu především exteriér zaobalený do netypického tmavě zeleného odstínu Verdant Green. Toto doplňují černé doplňky, ozdobné lišty či 23" disky Monostar S. Jak je zvykem, zevnějšek je doplněn o aftermarketové nástavce, jsme tak svědky masivnějších nárazníků, dodatečného předního splitteru a mimo jiné i zadního difuzoru. V rámci úprav došlo i k rozšíření karoserie v oblasti blatníků o 30 milimetrů na každé straně, což si vyžádalo použití podložek na rozšíření rozchodu kol. Bentayga je dále o 20 milimetrů snížena a osazena sportovním výfukovým systémem.

refresher.cz

Smířit se tak musíme se standardním výkonem 608 koní a 900 Nm, které posílá 6-litrová benzínová V12 na obě nápravy. Na závěr tu máme pohled do ceníku - to, co vidíte na fotografiích, stojí zhruba 1,4 milionu korun bez DPH. Pochopitelně k tomu musíme připočítat i cenu za samotnou Bentaygu.

Zdroj: refresher.cz

Manhart MHX6: 823 koní!

Manhart MHX6: 823 koní!

S přítomností modelu X6 M byste si mohli představit, že výhradní trhy pro brutální SUV kupé byly uspokojeny. Německé tuningové společnosti Manhart se však líbí lišit se, a to s jejich ''nevýrazným'' modelem...

18. 09. 2017
Tomáš Lunda
5 min čtení
Ferrari Portofino, nový nástupce Californie

Ferrari Portofino, nový nástupce Californie

Nové Ferrari Portofino se už připravuje do letní formy! Oproti předchůdci Ferrari California totiž zhubnul a tělo už není tak baculaté. Své jméno získal od Italského městečka na pobřeží, tedy Portofino. Vzhled se u...

16. 09. 2017
Martin Oharek Jr.
9 min čtení
Vikings BMW Club ťa pozýva na BMW Cruise 2017

Vikings BMW Club ťa pozýva na BMW Cruise 2017

BMW

Leto sa pomaličky ale isto blíži ku koncu a na nás čakajú už chladnejšie večery. Autá čoskoro niektorí zazimujú a preto by bolo dobré sa patrične s letom rozlúčiť. Ak máš BMW a chodíš...

11. 09. 2017
Patrik Gunda
3 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background