background - Sbohem Lambo, řekl Jon Olsson a přivítal do rodiny nový Rolls Royce!
Sbohem Lambo, řekl Jon Olsson a přivítal do rodiny nový Rolls Royce!

Sbohem Lambo, řekl Jon Olsson a přivítal do rodiny nový Rolls Royce!

20. 02. 2017
Mikuláš Rohla
0 obrázků
6 min čtení

Jon Olsson, závodní lyžař, ale hlavně obrovský automobilový nadšenec! Člověk, kterému pod rukama prošlo nespočet luxusních, ale především upravených a legendárních "maskáčových" strojů. K jeho nejzajímavějším kouskům rozhodně patřil Rebellion, Audi RS6 DTM, které mělo mimo jiné 1000 koňských sil a také Lamborghini Huracán.

Jon-olsson.com

Jak už je asi zřejmé, Jon Olsson nemá peněz nazbyt, a proto se pouští stále do nových, dechberoucích projektů. Takovým jeho posledním zimním projektem bylo právě Lamborghini Huracán, které klasicky oblékl do maskáčů, na hřbet této italské placky posadil rakev a jeho výkon nechal vyladit na úctyhodných 800 koňských sil.

Jon-olsson.com

Maskáčové Lambo však po pár měsících nabídl k prodeji. No, netrvalo příliš dlouho a kupec se našel! Kdo by také nechtěl koupit tak krásnou bestii, jako je právě Huracán. Jeho prodejní cena se však bohužel nezná, nebo bohudík?

Youtube.com

Otázkou posledních týdnů však bylo, jaký nový stroj si Jon vybere. Už dříve si pohrával s myšlenkou, že Rolls Royce by mohl být ten pravý, avšak nikdo si nebyl jistý. V této chvíli však můžeme všechny spekulace hodit za hlavu, protože Olsson doopravdy vsadil na majestátnost Rolls Royce! Konkrétně padla volba na "malý" Wraith, nežli na větší Phantom.

Youtube.com

Nám v této chvíli nezbývá nic jiného, než čekat, s jakými úpravami se Rolls zařadí do rodiny Ollson. Maskáčová kombinéza je jistá, avšak těšit se určitě můžeme na mnohem více!

Youtube.com

Zdroj: Jon-olsson.com, Youtube.com

Tvár nového Mercedesu G odhalená.

Tvár nového Mercedesu G odhalená.

A je to tu, dočkali sme sa. Po čiastočnej ochutnávke v podobe vylepšeného interiéru nového Mercedesu triedy G článok sme sa dočkali zvyšnej časti prekvapenia. Podstata nového...

19. 01. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Přijímáme nové redaktory!

Přijímáme nové redaktory!

Zajímáš se o auta a jsi schopný předávat informace o nich ostatním? Tak to jsi na správné adrese, protože právě přijímáme nové redaktory do našeho týmu. V tomto článku vám napíšu pár podmínek, které...

17. 01. 2018
Jakub Sobota
2 min čtení
Ford Mustang - Facelift s předkusem

Ford Mustang - Facelift s předkusem

Jedna z nejpopulárnějších značek na americkém trhu představila svůj nejvýznamnější model v novém kabátu. Podle Fordu změnili jak přední, ale i zadní partie auta....

13. 01. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
WheelsandMORE pre NISSAN GT-R

WheelsandMORE pre NISSAN GT-R

Možno si to ani neuvedomujeme, ale generácia R35 od Nissanu pre model GT-R je tu už od konca roku 2007. Nejeden by si povedal, že v rýchlo rozvíjajúcom sa automobilovom svete je to už dlhá doba a...

11. 01. 2018
Matúš Zliechovec
9 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background