background - Sbohem Lambo, řekl Jon Olsson a přivítal do rodiny nový Rolls Royce!
Sbohem Lambo, řekl Jon Olsson a přivítal do rodiny nový Rolls Royce!

Sbohem Lambo, řekl Jon Olsson a přivítal do rodiny nový Rolls Royce!

20. 02. 2017
Mikuláš Rohla
0 obrázků
6 min čtení

Jon Olsson, závodní lyžař, ale hlavně obrovský automobilový nadšenec! Člověk, kterému pod rukama prošlo nespočet luxusních, ale především upravených a legendárních "maskáčových" strojů. K jeho nejzajímavějším kouskům rozhodně patřil Rebellion, Audi RS6 DTM, které mělo mimo jiné 1000 koňských sil a také Lamborghini Huracán.

Jon-olsson.com

Jak už je asi zřejmé, Jon Olsson nemá peněz nazbyt, a proto se pouští stále do nových, dechberoucích projektů. Takovým jeho posledním zimním projektem bylo právě Lamborghini Huracán, které klasicky oblékl do maskáčů, na hřbet této italské placky posadil rakev a jeho výkon nechal vyladit na úctyhodných 800 koňských sil.

Jon-olsson.com

Maskáčové Lambo však po pár měsících nabídl k prodeji. No, netrvalo příliš dlouho a kupec se našel! Kdo by také nechtěl koupit tak krásnou bestii, jako je právě Huracán. Jeho prodejní cena se však bohužel nezná, nebo bohudík?

Youtube.com

Otázkou posledních týdnů však bylo, jaký nový stroj si Jon vybere. Už dříve si pohrával s myšlenkou, že Rolls Royce by mohl být ten pravý, avšak nikdo si nebyl jistý. V této chvíli však můžeme všechny spekulace hodit za hlavu, protože Olsson doopravdy vsadil na majestátnost Rolls Royce! Konkrétně padla volba na "malý" Wraith, nežli na větší Phantom.

Youtube.com

Nám v této chvíli nezbývá nic jiného, než čekat, s jakými úpravami se Rolls zařadí do rodiny Ollson. Maskáčová kombinéza je jistá, avšak těšit se určitě můžeme na mnohem více!

Youtube.com

Zdroj: Jon-olsson.com, Youtube.com

Manhart MHX6: 823 koní!

Manhart MHX6: 823 koní!

S přítomností modelu X6 M byste si mohli představit, že výhradní trhy pro brutální SUV kupé byly uspokojeny. Německé tuningové společnosti Manhart se však líbí lišit se, a to s jejich ''nevýrazným'' modelem...

18. 09. 2017
Tomáš Lunda
5 min čtení
Ferrari Portofino, nový nástupce Californie

Ferrari Portofino, nový nástupce Californie

Nové Ferrari Portofino se už připravuje do letní formy! Oproti předchůdci Ferrari California totiž zhubnul a tělo už není tak baculaté. Své jméno získal od Italského městečka na pobřeží, tedy Portofino. Vzhled se u...

16. 09. 2017
Martin Oharek Jr.
9 min čtení
Vikings BMW Club ťa pozýva na BMW Cruise 2017

Vikings BMW Club ťa pozýva na BMW Cruise 2017

BMW

Leto sa pomaličky ale isto blíži ku koncu a na nás čakajú už chladnejšie večery. Autá čoskoro niektorí zazimujú a preto by bolo dobré sa patrične s letom rozlúčiť. Ak máš BMW a chodíš...

11. 09. 2017
Patrik Gunda
3 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background