background - Sbohem Lambo, řekl Jon Olsson a přivítal do rodiny nový Rolls Royce!
Sbohem Lambo, řekl Jon Olsson a přivítal do rodiny nový Rolls Royce!

Sbohem Lambo, řekl Jon Olsson a přivítal do rodiny nový Rolls Royce!

20. 02. 2017
Mikuláš Rohla
0 obrázků
6 min čtení

Jon Olsson, závodní lyžař, ale hlavně obrovský automobilový nadšenec! Člověk, kterému pod rukama prošlo nespočet luxusních, ale především upravených a legendárních "maskáčových" strojů. K jeho nejzajímavějším kouskům rozhodně patřil Rebellion, Audi RS6 DTM, které mělo mimo jiné 1000 koňských sil a také Lamborghini Huracán.

Jon-olsson.com

Jak už je asi zřejmé, Jon Olsson nemá peněz nazbyt, a proto se pouští stále do nových, dechberoucích projektů. Takovým jeho posledním zimním projektem bylo právě Lamborghini Huracán, které klasicky oblékl do maskáčů, na hřbet této italské placky posadil rakev a jeho výkon nechal vyladit na úctyhodných 800 koňských sil.

Jon-olsson.com

Maskáčové Lambo však po pár měsících nabídl k prodeji. No, netrvalo příliš dlouho a kupec se našel! Kdo by také nechtěl koupit tak krásnou bestii, jako je právě Huracán. Jeho prodejní cena se však bohužel nezná, nebo bohudík?

Youtube.com

Otázkou posledních týdnů však bylo, jaký nový stroj si Jon vybere. Už dříve si pohrával s myšlenkou, že Rolls Royce by mohl být ten pravý, avšak nikdo si nebyl jistý. V této chvíli však můžeme všechny spekulace hodit za hlavu, protože Olsson doopravdy vsadil na majestátnost Rolls Royce! Konkrétně padla volba na "malý" Wraith, nežli na větší Phantom.

Youtube.com

Nám v této chvíli nezbývá nic jiného, než čekat, s jakými úpravami se Rolls zařadí do rodiny Ollson. Maskáčová kombinéza je jistá, avšak těšit se určitě můžeme na mnohem více!

Youtube.com

Zdroj: Jon-olsson.com, Youtube.com

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background