background - AMG bude slavit své 50. výročí, jaké novinky na nás čekají?
AMG bude slavit své 50. výročí, jaké novinky na nás čekají?

AMG bude slavit své 50. výročí, jaké novinky na nás čekají?

18. 01. 2017
Vilém Krejčí
11 obrázků
5 min čtení

Před dvěma lety Mercedes-Benz představil nástupce revolučního modelu SLS. Netrvalo dlouho a Mercedes přišel s decentním faceliftem modelu AMG GT. Toto "vylepšení" se až tolik netýká designových změn jako spíš změn na výkonu. Jako designovou vychytávku považujeme zmohutnění předního nárazníku, který po úpravě vypadá mnohem agresivněji. Tento nárazník je převzat z nedávných verzí GT Roadster a GT C Roadster. Výraznou změnou si prošla i maska, která dostala standardní svislé lišty. Jemnou změnou si prošly hlavní světlomety a zbytku vozidla už se, co se designové stránky týče, nedotkly. U této limitované edice budeme mít na výběr ze dvou barev, jejichž varianty bude matná šedá nebo bílý lak. Obě varianty obsahují černé doplňky v rámci night packu. Interiér pak bude zdoben černými a stříbrnými doplňky.

Mercedes-AMG GT Edition 50. obsahuje adaptivní tlumiče AMG Ride Control a stejně jako model GT R, tak i GT Edition 50. používá řízení zadních kol. Tento model dostane posílené motory, z nichž nejsilnější bude mít neuvěřitelný výkon 577 koní s náhonem na zadní kola.

Mimo model GT Edition 50. si ke svému výročí připravili také uplnou novinku, kterou je model GT C, který byl doposud bez střechy. Toto osmiválcové AMG dostalo výkon 557 koní (410 kW) s točivým momentem 680 Nm, čímž se stává druhou nejvýkonnější verzí hned po modelu GT R s výkonem 585 koní.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background