background - Audi S5 Coupé!
Audi S5 Coupé!

Audi S5 Coupé!

11. 01. 2017
Vilém Krejčí
19 obrázků
5 min čtení

Audi byla vždy známá jako automobilka, která své vozy nemění nějak revolučně. A to přesně platí i pro nový model S5, který byste si klidně mohli splést s předchozím modelem. Jenže to byl přesně plán designérů. Stávající generace se i po letech na trhu líbila, a tak vsadili na evoluci tvarů. Bližší pohled na vůz ukazuje, že se tvůrci tohoto modelu při práci rozhodně nenudili. Auto se tak liší drobnými úpravami jako je výraznější klika na bocích nebo o něco užší pětiúhelníkové světlomety. Zato záď je téměř shodná. I když navenek nevypadá na první pohled nějak extra, uvnitř je to pravý opak! Sportovní vyhřívaná sedadla se hodí perfektně i na delší cesty díky masážní funkci. Palubní deska převzata z A4, akorát zmenšena a je mnohem přehlednější. Je zde perfektní TFT obrazovka s úhlopříčkou 12,3" a vysokým rozlišením 1440 x 540 pixelů. Zobrazení displeje je jasné a ostré a ovládání je přehledné. Bezchybný je také sportovní volant s dole zploštělým věncem. Perfektní zpracování a vybrané materiály jsou pro Audi samozřejmostí a S5 kupé není výjimkou. Boční dveře jsou prodloužené proto, aby usnadnily nástup dozadu. Tyto dlouhé dveře jsou důvodem, proč je v autě nainstalován podavač pásů pro řidiče a spolujezdce.

Motorem nás S5 také nezklamala. Šestiválcový motor o objemu 3 litrů. Výkon 260 kW s točivým momentem 500 Nm. To vše činí maximální rychlost 250 km/h a zrychlení z 0 na 100 za 4,7 sekundy.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background