background - Lumma Design BMW X6M
Lumma Design BMW X6M

Lumma Design BMW X6M

6. 01. 2017
Samuel Čapčík
1 obrázků
4 min čtení

Lumma Design, ve stylu žlutého zvýrazňovače! Hlídkující drsný policista s tmavými skly slunečních brýlí právě prohlíží poslední výtvor tunerů: žhavou novinku, kterou je vytuněná X6M od BMW s širokými boky.

Někteří vidí jet na vozovce BMW X6M se svými 2,3 tunami jako tuctově odporné SUV. Lumma Design přepracovala obyčejné auto. Přidala mu spoustu doplňků, aby mohla zklamat odpůrce obezity.

Široce klenutá karoserie, která je širší o 40mm než sériová X6, nový přední a zadní nárazník, na zádi vozu vylepšený spoiler, sportovní výfuk a 22“ CLR závodní kola. Interiér vozu, který je přímo na míru a je v kontrastu žlutého zvýrazňovače s černou barvou.

Sériová X6 má docela udivující výkonnostní parametry. Motor s dvojitým turbem V8 obvykle přede neuvěřitelných 575 hp a 553 Nm. Ale to není dost pro Lumma Design. Ti si pohrávali s motorem o objemu 4,4 litrů s dvojitým přeplňovaným turbem V8 a získali z něj neuvěřitelných 750 hp a 723 Nm. Zdá se, že to vše může vymrštit chrochtající žlutou baculku za obzor rychlostí až na 300 km/h. No, alespoň ji bude vidět, když se vrací.

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

S představením BMW řady 5 s označením G30 zůstalo BMW v tradičních liniích známých této modelové řadě. Nová řada 5 je spíše přirozeným vývojem platformy. Můžete si být jistí, že modelová řada je stále v kontaktu s...

23. 10. 2017
Tomáš Lunda
6 min čtení
Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background