background - Mansory  Widebody kit pro Mercedes-Benz G-Class
Mansory  Widebody kit pro Mercedes-Benz G-Class

Mansory Widebody kit pro Mercedes-Benz G-Class

29. 12. 2016
Samuel Čapčík
2 obrázků
6 min čtení

Mansory si vylepšil svůj widebody kit pro Mercedes-Benz třídy G. Legendární tuningová firma nyní nabízí kit pro celou modelovou řadu, jak pro vyladěné AMG a G65, tak i pro G350 a G500. Součástí balení jsou nové úpravy Mansory G-Class. Tyto jsou vybaveny prvky z karbonových vláken, většími koly a řadou vylepšení výkonu, které dávají třídě G náskok před tovární verzí.

Prvky vyrobeny z uhlíkových vláken zahrnují blatníky s mírně odlišným vzhledem od předchozích modelů a dveře. Přední a zadní nárazník zároveň prošli změnou vzhledu. Karosérie tak byla zvětšena o 40 mm za cenu 18.900,00 Eur bez DPH. Tento kit ve skutečnosti obsahuje další drobnosti, jako střešní panel, který napodobuje vzhled G500 4x4 a otvory v blatnících, které jsou zpracovány tak, jejichž vzhled působí moderněji. Střešní spoiler je také k dispozici společně se souborem LED světlometů. Lehký kšilt vypadá stejně jako stávající kit Mansory, zatímco interiér, vnitřní zpětné zrcátko, obložení A sloupků, kliky dveří a kryty světlometů umocňují nový vzhled.

V nabídce jsou různá 21“, 22“ a 23“ kola z lehkých slitin. Vůz na fotografiích má 23“ M8 kola se zdvojenými paprsky s 305/35 R23 pneumatikami. Mansory nabízí řadu vylepšení výkonu motoru. G63 má nové písty, ojnice, ojniční ložiska, klikovou hřídel, hlavy válců a další, jakož i vlastní výfukové potrubí. Tyto úpravy by zvýšily výkon na neuvěřitelných 840 koní s max. točivým momentem na 1150 Nm, který je elektronicky omezen.

Netřeba dodávat, že interiér třídy G může být stylizovaný dle individuálních požadavků. Palubovky, sedadla, polstrování a koberečky můžou být provedeny v úpravě Alcantara, kůže nebo karbonu tak, aby vyhovovaly individuálním požadavkům. Samozřejmě, že cena je odpovídající těmto požadavkům.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background