background - Rychlostí 320 km/h a v naprostém pohodlí – Bentley Flying Spur W12 S
Rychlostí 320 km/h a v naprostém pohodlí – Bentley Flying Spur W12 S

Rychlostí 320 km/h a v naprostém pohodlí – Bentley Flying Spur W12 S

23. 12. 2016
Patrik Hála
0 obrázků
4 min čtení

Dlouho jsme tu neměli žádnou zběsilou limuzínu. A zatímco si Audi S8 plus spokojeně hoví na svém trůnu šíleně rychlých limuzín, podívejme se, kdo má potenciál ji ohrozit.

Bentley Continental Flying Spur W12 S je sice britský aristokrat, ale zároveň jde i o vzdáleného příbuzného německého Audi – obě spadají pod koncern VW. Čísla mluví pro Audi, to zrychlí z nuly na sto za 3,8 s, Bentley za 4,2. Maximální rychlost 320 km/h je stejná. Jenže Audi má pod kapotou „jen“ osmiválec, kdežto Bentley, jako správný Brit, dvanáctiválec s uspořádáním do „W“. 6 l objemu pomáhají ještě dvě turbodmychadla, a tak disponuje vskutku impozantními výkony – 626 koní a 820 Nm. Což jsou hodnoty, díky kterým po vás asfalt při rozjezdu z místa zůstane narolovaný jako koberec.

Má tento koráb vůbec nějakou chybu? Těžko říct, protože ani kontrastně lakovaná exkluzivní 21" kola mu nechybí…

Zdroj fotografií: autowp.ru

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background