background - Mercedes E třída v podání Lorinser Sportservice!
Mercedes E třída v podání Lorinser Sportservice!

Mercedes E třída v podání Lorinser Sportservice!

13. 12. 2016
Patrik Hála
0 obrázků
6 min čtení

Uznáváme, že tento kousek je z trochu jiného soudku, než na co jsme zvyklí. Co si budeme povídat, stále nás baví extrémní kreace jako superrychlé balistické limuzíny (nebo kombíky, v případě Audi RS6 Avant a Mercedes E63 kombi), případně stejně tak šokující SUV se stovkami koní pod kapotou. Ale někdo má prostě raději, když je auto nenápadné. Tedy alespoň to jeho tzv. „daily“, kterým se brodí městem a soupeří o centimetry na parkovištích.

V takových náročných podmínkách není trocha nenápadnosti nazmar. „Proč se ale vzdávat výjimečnosti a vznešenosti?“, řekli si u známého úpravce Lorinser (známý především pro neuvěřitelně hlučné výfuky), a tak teď z vašeho nenápadného Mercedesu udělají nenápadně rafinovaný kousek, který nebude bít do očí, ale zároveň bude lahodit vašemu oku pokaždé, kdy jej půjdete ráno nastartovat. A tady už to začíná být ten náš starý dobrý Mafia-styl. Je tu spousta doplňků z karbonu jako spoilery, nárazníky nebo difuzory, kterých si ale nikdo nemusí všimnout. Ale vsaďte se, že poctivé kované 21" monobloky už přehlédne jen málokdo!

„A co výkon, ten nic?“ – ale jistěže. Uveďme si příklad Lorinserových úprav na dvou pravděpodobně nejčastějších motorizacích – 350 CDI a AMG E43. První jmenovaný, naftová 350 posílí na zdravých 296 koňských sil a mamutích 695 Nm. Benzinové variantě E43 po úpravách od úpravce z Waiblingenu ukáže dyno výkonové cifry 435 a 600 v koních, respektive v newtonmetrech. Takže i přes zdánlivou nenápadnost se můžete přepravovat na služební cesty stále ve skvělém pohodlí, avšak v rychlostech, o kterých bychom se tu správně neměli ani bavit. Jo, a taky vám na přání sníží podvozek a „vyšperkují“ (možná i doslova) interiér vozu podle vašeho přání.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background