background - BMW X2: Bude to kompaktní X4, nebo zcvrklá X6?
BMW X2: Bude to kompaktní X4, nebo zcvrklá X6?

BMW X2: Bude to kompaktní X4, nebo zcvrklá X6?

5. 10. 2016
Patrik Hála
0 obrázků
4 min čtení

Jak jistě víte, BMW X6 je „sportovnější“ a uhlazenější verze BMW X5. Stejně tak X4 vůči X3. A stejně tak dostane atraktivnějšího bratra i BMW X1.

„BMW Concept X2 je vůz pro lidi, kteří mají rádi kombinaci zábavy a praktičnosti“, svěřil se šéfdesignér automobilky BMW Adrian van Hooydonk. V Mnichově si od budoucí novinky X2 slibují velké oživení segmentu kompatních SUV do města.

Uvidíme, jak se jí bude dařit, ale dá se na čem stavět, zdá se. X2 přebere podvozek X1, za což se rozhodně nemusí stydět. Jinak se dá počítat i s 2,0l turbomotory, jak benzinové, tak naftové, a to v různých výkonových variantách.

Co nám ale nedá spát je, zda se dočkáme i verze X2 M – třeba s šestiválcovým 3,0l motorem ze sporťáku M2. Audi RS Q3 by totiž potřebovalo rovnocenného konkurenta jako sůl.Vše bychom se měli dozvědět v roce 2018, kdy BMW představí sériovou verzi – to už snad budeme moudřejší.

Zdroj fotografií: autowp.ru

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

S představením BMW řady 5 s označením G30 zůstalo BMW v tradičních liniích známých této modelové řadě. Nová řada 5 je spíše přirozeným vývojem platformy. Můžete si být jistí, že modelová řada je stále v kontaktu s...

23. 10. 2017
Tomáš Lunda
6 min čtení
Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background