background - Mercedes-Benz třídy G: Vytuněná velryba
Mercedes-Benz třídy G: Vytuněná velryba

Mercedes-Benz třídy G: Vytuněná velryba

2. 10. 2016
Simon Lichtenberg
0 obrázků
6 min čtení

Mercedes-Benz třídy G je původně stroj navržený pro armádu, jenže ta si vozy nevzala, a tak Mercedes vymýšlel, co se všemi vozy. Nabídl je na volný trh a nečekal, že bude tak velká prodejnost. Od té doby se vyrobilo mnoho kusů třídy G. Stalo se oblíbeným vozem mafiánů, sportovců, myslivců. No prostě dosti lidem se zalíbilo, proto se udržela výrobadodnes! Již od roku 1979.

Přímo toto Géčko 400CDI bylo upraveno německou tuningovou firmou German Special Customs. Dostalo modernější a agresivnější vzhled ponořený do nádherné modré metalízy. Nám se celkem zamlouvá! Bodykit se skládá z předního nárazníku s integrovanými LED proužky pod reflektory, bočních prahů s výfukovými koncovkami a také nalezneme zadní spoiler z uhlíkových vláken. Kapota s průduchy a vypouklou částí pro motor je také z karbonu. Je tím vystihnuta jeho neohrabaná mohutnost.

Tuningová firma naboostovala interiér pro dlouhé štreky po poušti nebo jen cestu do nákupního centra. Sedadla jsou již z výroby obšitá kůží a na stropě je příjemná alcantara. Byla dodána nadpozemská hudební aparatura, spolu s dvěmi displeji uprostřed palubové desky. Doplňky z karbonu zde nesmí chybět a sportovnější volant už vůbec ne!

Můžete si nechat vymódit i svoji třídu G u German Special Customs a odlišit se tak,od ostatních majitelů těchto neohrabaných, mafiánských SUVěček.

Zdroj: motoringexposure.com Foto: GSC

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background