background - Novitec Torado: Huracán s výkonem 830hp
Novitec Torado: Huracán s výkonem 830hp

Novitec Torado: Huracán s výkonem 830hp

28. 09. 2016
Simon Lichtenberg
0 obrázků
5 min čtení

Většina z vás jistě zná automobilového úpravce Novitec Group a kdo ne, tak dnes zjistí jaké bestie to vlastně vytvářejí! Již klasické Lamborghini Huracán má 580 koní poháněných desetiválcem o objemu 5,2 litru. Jenže Novitec si myslí, že 580 koníků je málo. Z Huracána se jim podařilo vydolovat neskutečných 830 koní, přičemž to celé pohání jen zadní náprava! Bestii nadávají Novitec Torado.

Masakrózního výkonu docílili úpravou map v řídících jednotkách, dále montáží nového výfukového systému, který je mimochodem vyroben ze stejného materiálu, ze kterého mají výfuky monoposty F1. Zvukový projev je možno ovládat přímo z interiéru vašeho Lamborghini a to pomocí elektronicky řízených klapek.

Novitec si take umí vyhrát s designem a aerodynamikou vozu. Celou karoserii zkrášlili bodykitem z kompozitních materiálů a dodávají tím vozu větší šmrc. Z karbonu vyrobili také kapotu nebo i zadní spoiler. Jelikož Huracán musí být tip top, nasadili na něho kola o rozměru 20 palců vpředu a 21 palců vzadu. Asfalt brousí pneumatiky o rozměru 245/30 R20 přední a 325/25 R21 zadní.

VIDEO - nutno vidět, teda slyšet!

zdroj: autosalon foto: novitec

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background