background - 7 aut, se kterými přežijete konec světa!
7 aut, se kterými přežijete konec světa!

7 aut, se kterými přežijete konec světa!

21. 09. 2016
Patrik Hála
0 obrázků
10 min čtení

Jednu věc si ujasněme hned na začátku. Jak jste jistě poznali z fotek, tohle není realita. Ani auta, a naštěstí ani konec světa. Přesto se najdou grafici a designéři , kteří by ani s příchodem apokalypsy nebo, chcete-li, Zombie apokalypsy, nezaháleli a přišli by na pár slušných řešení drobného problému celosvětového formátu… Je škoda, že některá designová cvičení se nepromění v realitu. I když, kdoví?

Marauder

O kolosu jménem Marauder, neboli Lupič, jsme nedávno psali, takže už trochu víte, s čím tu máme tu čest. Pro nás je podstatné, že dokáže utáhnout až 4,5 tuny a desetičlennou posádku ochrání před letícími kulkami. Jo, a v kabině najdete útočnou pušku AK-47. Jen pro jistotu, však to znáte.

Cadillac One

Pro případ, že je všechno kolem vás v troskách a potřebujete nutně pohodlně přepravit důležitého politika nebo státníka, se perfektně hodí tato předělávka americké prezidentské limuzíny. Světelná rampa, kulomet a pořádné nárazníky na rozrážení „zombíků“ a jiných překážek. V Česku bychom si podobně představovali Superba, jen s pivním soudkem a minibarem na palubě, kam by se vešlo pár lahví Becherovky.

Toyota Hilux

Fanoušci pořadu Top Gear jistě ví, že Toyota Hilux je nezničitelné auto. Opravdu. Projeli s ní severní pól, James May se s toutéž vydal vyjet na islandskou sopku a pár let předtím hoši jeden starší model pohřbili v sutinách paneláku a i poté nastartovala. Do nepohody velmi vhodné.

Land Rover Defender

Skoro se nechce ani věřit, jak dlouho už je tento „Landie“ na světě, o to více zarážející je fakt, že 75 procent všech vyrobených Defenderů stále ještě jezdí. Tomu vděčí za velmi robustní a jednoduchou konstrkuci, díky čemuž se dá opravit pomocí kladiva. Nebo většího kamene. Vizi této pásové varianty obehnanou ocelovými trubkami schvalujeme. Palebná síla je samozřejmostí.

Kolový tanker Oshkosh

Hlavní účel? Neomylná a spolehlivá přeprava. Ať už je to 20 000 litrů paliva nebo 18 000 litrů vody, obrněný Oshkosh s kulometným hnízdem nad kabinou je správná volba. Nezalekne se ani terénu.

Action Mobil Desert Challenger

Představte si, že vaše sídlo vám zničili zloději, konkurence, bývalá nebo „obchodní partneři ze zahraničí“. V takovém případě budete potřebovat na přechodnou dobu mobilní nezničitelné obydlí. Obrněný transportér Desert Challenger by mohl přijít vhod.

Bugatti Chiron

Na závěr tu máme opravdovou pecku. Hyperauto s výkonem 1500 koní a maximálkou 450 km/h je vhodné kamkoliv, jen ne do apokalyptických podmínek. Nicméně musíme uznat, že dostat se do nějakého pořádného prů... švihu a potřebovat rychle zmizet, byli bychom asi rádi, že ho máme. stačí pár úprav jako kola s větším profílem, „zahrádku“ se světelnou rampou, těžký kulomet a pár rezervních kol. Jen pro jistotu.

Zdroje: whocanfixmycar.com, topgear.com, nibler.ru

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background