background - Bentley Flying Spur W12 S: Luxusní střela
Bentley Flying Spur W12 S: Luxusní střela

Bentley Flying Spur W12 S: Luxusní střela

11. 09. 2016
Simon Lichtenberg
0 obrázků
4 min čtení

Bentley představuje svůj vůbec nejrychlejší model, čtyřdvéřovou raketu jménem Bentley Flying Spur W12 S. Tento model určitě někteří znají z luxusních čtvrtí měst, či z internetu. Pod pojmem Bentley si každý představí královské pohodlí a luxus. Jenže hračky od Bentley umí jezdit i pekelně rychle.

Konkrétně model W12 S využívá motor o objemu 6 litrů, výkonu 626 koní se zrychlením na 100 km/h za neuvěřitelné 4.2 vteřiny. Opravdu skvělý výkon, který z tohoto modelu dělá nejrychlejší čtyřdvéřové Bentley! Nikdy už své jednání nezmeškáte. Otázkou spíše je, zda-li poznáte rozdíl oproti normální verzi W12.

Flying Spur W12 S není jen o číslech, nicméně má specifické nastavení tlumičů pro lepší zvládání zatáček a celkové stability vozu. Dále nalezneme keramické brzdy, které dokážou udržet na uzdě značnou hmotnost vozidla. Hmotnost činí 2500 kg. Je to takový rychlý tank na kolech.

Možnost objednání bude naskytnuta koncem roku 2016, ale konkrétní cenu Bentley nestanovil. Cena modelu Flying Spur W12 začíná na 5 mil. Kč. Ano, není to málo.

zdroj: autoexpress.co.uk

Jaký luxusní kočár se vám líbí?

Bentley Flying Spur
Rolls Royce Ghost
Mercedes-Maybach
Celkem hlasů: 104
BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

S představením BMW řady 5 s označením G30 zůstalo BMW v tradičních liniích známých této modelové řadě. Nová řada 5 je spíše přirozeným vývojem platformy. Můžete si být jistí, že modelová řada je stále v kontaktu s...

23. 10. 2017
Tomáš Lunda
6 min čtení
Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background