background - Žlutý Rolls-Royce? Proč ne!?
Žlutý Rolls-Royce? Proč ne!?

Žlutý Rolls-Royce? Proč ne!?

6. 09. 2016
Patrik Hála
0 obrázků
6 min čtení

O automobilce Rolls-Royce víme, že vyrábí hodně specifická auta. Ať už pohodlím, prestiží, nebo kvalitou zpracování. Přesto se však čas od času najde někdo, kdo si představuje svůj vysněný Rolls ještě specifičtěji.

Rolls-Royce Wraith je luxusní, rychlé a především výjimečné auto s 6,6l V12 twin turbo. A i když je černá, případně i bílá barva pro auta takového typu vhodná a vlastně i příznačná, najde se i „výjimečnější“ kanárkově žlutý Rolls-Royce. Podobná barva by se normálně dala najít třeba na Lamborghini, případně i na Ferrari, ale Rolls-Royce? Ostatně, proč ne. Tady, v kombinaci s kontrastním šedým lakováním kapoty, které se táhne přes kabinu až po víko kufru, vytváří dost zajímavý wow-efekt. Dvoutónově lakovaná 21" kola skvěle doplňují tuto neobvyklou kombinaci. Dnes je holt hlavní zaujmout, a to už se vám někdy nepodaří ani v „běžně“ nalakovaném Rolls-Roycu.

Podle britského zdroje dailyrecord.co.uk patří tato žlutá rarita řediteli britského fotbalového klubu Kilmarnock FC, Billy Bowiemu. Takže už je vám asi jasné, proč ta žlutá. Protože pokud tento chlapík jezdí nakupovat třeba do obchodního domu Harrods, tak tam „běžných“ Rolls-Royců potkáte mraky. Pravděpodobnost, že někdo bude mít TAKÉ Rolls-Royce? Může se stát. Ale pravděpodobnost, že někdo přijede ve žlutém Rollsu? Velmi malá! Navíc, Bowie má celý svůj vozový park vyladěn ve žluté barvě, takže ona je to vlastně i logická volba!

Billy Bowie si nechal označit svoji specifikaci Rolls-Rolce Wraith označit i plaketkou s jeho jménem na dveřních prazích:

Zdroj fotografií: motorward.com, bmwblog.com, dailyrecord.co.uk

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

BMW G30 M-Performance v úpravě firmy IND!

S představením BMW řady 5 s označením G30 zůstalo BMW v tradičních liniích známých této modelové řadě. Nová řada 5 je spíše přirozeným vývojem platformy. Můžete si být jistí, že modelová řada je stále v kontaktu s...

23. 10. 2017
Tomáš Lunda
6 min čtení
Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background