background - Mercedes-Maybach S600: Soukromý tryskáč
Mercedes-Maybach S600: Soukromý tryskáč

Mercedes-Maybach S600: Soukromý tryskáč

4. 09. 2016
Simon Lichtenberg
0 obrázků
5 min čtení

Maybach, automobily patřící pod skupinu Daimler se vyráběli v letech 2002-2012 a nedávno byly znovuzrozeny, tentokrát jako Mercedes-Maybach. Základním modelem je S600, ve své podstatě je to Mercedes-Benz třídy S, kterému je dodána délka, pořádná porce luxusu a technologie.

Někteří hovoří, že tento automobil je rychlý jako Tesla a rafinovaný jako Patek Philippe. Pod kapotou se ukrývá dvanáctiválcový 6-ti litr o výkonu 523 koní a z 0-100 km/h zrychlí tento koráb za 5 sekund. Jenže u téhle jachty vám nepůjde o rychlost, ale spíše o pořádné pohodlí a luxus.

Interiér vozu je podobný nejluxusnějším apartmánům v pětihvězdičkových hotelech a pohodlí sedaček bude natolik ohromující, že byste v nich mohli spát denně. Zadní sedadla umí být polohovatelná pomalu všemi směry a místa pro nohy málo není. S klidem můžeme řící, že byste si nestěžovali. Jízda uvnitř je údajně podobná jako ležet ve 3 tunách marshmallows :-)

Ceny v Česku začínají na 3,5 mil. Kč (S500), ale ve verzi S600 se počáteční částka vyšplhala na 5 mil. Kč, což se jedná o vůz v “základní výbavě”. Základní výbava je u těchto vozů dostačující, ale nároční zákazníci si nejspíše dokonfigurují nějaký ten luxus navíc, kdo by chtěl Maybach například bez televizí a v nějaké obyčejné kůži, že?

Zdroj: RobbReport Foto: cnet.com

Čím byste radši cestovali?

Mercedes-Maybach S600
Soukromý tryskáč
1.třída ve vlaku
Celkem hlasů: 94
Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background