background - Mercedes Inferno: Mafián 21. století
Mercedes Inferno: Mafián 21. století

Mercedes Inferno: Mafián 21. století

30. 08. 2016
Simon Lichtenberg
0 obrázků
6 min čtení

Chcete být středem pozornosti v ulicích města? Pak je tu pro vás tenhle Mercedes!

Mercedes-Benz třídy GLE, předchozí označení ML, prošel nevídanou úpravou “Inferno” od společnosti TopCar. Už od počátku se jedná o kus povedeného vozu, ale vzhled “Inferno” mu dodává ty správné grády! V ulicích města bude budit respekt na každém rohu.

Pokavaď se vám klasické GLE nelíbí, není problém si nechat upravit aerodynamičtější GLE coupe, kterému úprava “Inferno” velice sluší! Oba vozy nesou motorizaci 63 AMG, V8 o objemu 5,5 litru a výkonem přes 500 koní. Lze upravit i jiné motorizace, ale v AMG to bude mít ty správné grády!

GLE coupe:

Při prvním pohledu si každý asi řekne: ,,Černý Mercedes, no a co?”, ale při bližším pohledu uvidíte spoustu karbonových doplňků, které vám dávají najevo, že toto monstrum není obyčejné! Z karbonu na Infernu naleznete části nárazníků, nádechy a výdechy v blatnících, či křídlo vzadu.

Celému Infernu dodávají mafiánský vzhled na zakázku vyráběná kola od společnosti ADV.1 Wheels. Jelikož si tuningové firmy váží každého zákazníka, nabízejí hodně úprav na přání. Například interiér není problém vyložit 24 karátovým zlatem, karbonem nebo dřevem. Určitě i nějaké ty diamanty by vám byli schopni do vozu nadekorovat, třeba diamantové logo :-)

Cenovka tohoto kitu je v přepočtu někde kolem 500.000 Kč a kola vás výjdou v průměru na 200.000 Kč, různé varianty disků. Ano, v přepočtu na koruny jsme chybu neudělali :-(

Foto: TopCar Zdroj: Autosalon

Od jaké společnosti se vám líbí tuningy?

TopCar
Mansory
Brabus
Hamann
STARTECH
LUMMA-design
Lorinser
Celkem hlasů: 265
Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background