background - Cadillac Escala: americká „Sedma“
Cadillac Escala: americká „Sedma“

Cadillac Escala: americká „Sedma“

26. 08. 2016
Patrik Hála
0 obrázků
5 min čtení

Líbí se vám současní „tři králové“ prestižních německých limuzín, Audi A8, BMW řady 7, Mercedes třídy S, ale přesto si říkáte, že vám by více vyhovovalo něco pro Evropu ještě exkluzivnějšího? Již brzy se dočkáte!

Cadillac totiž nedávno představil koncept Cadillac Escala, který má jednak být předzvěstí nové luxusní limuzíny od „Caddyho“, ale hlavně má nastínit, jak bude od velmi blízké budoucnosti vypadat design všech Cadillaců. S délkou 5,3 m jde o opravdovou silniční jachtu, a díky 22" kolům působí dostatečně reprezentativně. Předpoklady pro soutěžení s elitou by měl, bude ale schopen je porazit?

4,2l motor V8 by měl výkonově stačit, navíc zbytek techniky jde s dobou, tak jak by to mělo být. Světla využívají technologii OLED, samotná karoserie je pak postavena z kombinace hliníku a oceli. Ovládání gesty a hlasové ovládání jsou samozřejmostí. V palubním počítači navíc klasické ukazatele nahradily zakřivené displeje z OLED. Tak co, ještě pořád chcete BMW 7?

Použité fotografie: autowp.ru

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background