background - BMW X5 Typhoon a 750 koní!
BMW X5 Typhoon a 750 koní!

BMW X5 Typhoon a 750 koní!

BMW
14. 08. 2016
Marek Schönbauer
0 obrázků
3 min čtení

BMW X5 M je docela raketa už z výroby. Jenže to by nebyly MafiaCars, abychom vám neukázali ještě něco lepšího a tím je úprava od G-Power s názvem Typhoon. Výsledek je více než dobrý.

Výkon se zvedl o 175 koní na 750 koní a kroutící moment se vyšplhal až na 980 Nm. Maximální rychlost je 300 km/h a navzdory své hmotnosti 2,4 tuny zvládne ujet sprint na 1/4 míle za 11,5 sekundy. Nové je titanové výfukové potrubí, větší turba a jiná řídící jednotka od G-Power.

Změny ve vzhledu vidíme všichni a naše oči chytí především karbonová kapota, nová 23" kola s širším rozchodem, předělané nárazníky a velký zadní difuzor. Cena tohoto všeho je pak 26 328 Euro.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background