background - Hamann a GLE 63 S AMG!
Hamann a GLE 63 S AMG!

Hamann a GLE 63 S AMG!

6. 08. 2016
Marek Schönbauer
0 obrázků
4 min čtení

Úpravce Hamann vypustil do světa svojí novou pýchu a to je Mercedes GLE 63 S AMG. Dočkali jsme se vyššího výkonu, jiného vzhledu a také jízdních vlastností. Výkon se konkrétně změnil z 585 koní na 680 koní a kroutící moment z 760 Nm na 900Nm!

Nejvíce asi zaujme karbonová kapota a přední nárazník s novým spojlerem, který dotváří dojem z mohutnosti a výkonu. Kvůli novým prahům a širším blatníku se vůz do šířky zvětšil o 9 cm. V zadním nárazníku jsou pak zabudovány koncovky výfuku v černé nebo stříbrné barvě. Zajímavý je zadní difuzor, který může být odejmut a tím uvolnit místo na tažné zařízení.

Pneumatiky jsou obuty na 22" kolech ze série Hamann Motorsport "Challenge". Přední pneu mají rozměr 285/40 ZR22 a zadní 325/35 ZR22 a GLE na nich dosahuje maximální rychlosti 300 km/h.

Uvnitř najdeme loga Hamann a sportovní pedály. Doplňky jdou spolu libovolně kombinovat, nebo zakoupit v jednom balíčku.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background