background - Ford Shelby GT350 Mustang „Ole Yeller“
Ford Shelby GT350 Mustang „Ole Yeller“

Ford Shelby GT350 Mustang „Ole Yeller“

20. 07. 2016
Marek Schönbauer
0 obrázků
4 min čtení

Na letošní letecké show EAA byl vystaven stíhací letoun North American P-51D Mustang a na jeho počest do areálu Ford přistavil svůj vůz GT350 „Ole Yeller“. Svými barvami se podobá letounu a také byl doplněn o karbonové aerodynamické doplňky.

Žlutý lak je tedy v kombinaci s karbonem, místy černým lakem a zeleným podsvícením. Interiér je naopak spíše černý s doplňující žlutou a nové jsou také prahy nebo například dvoubarevné pásy.

Motor zůstal neupravený a najdeme zde V8 s objemem 5.2 litru o výkonu 533 koní a 582 Nm kroutícího momentu. Převodovka je manuální 6-stupňová. Přenastavení se dočkal podvozek, který by měl zvládat perfektně okruhy, ale stále schopný jízdy po normální silnici (které u nás nejsou).

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background