background - T-PRIME GTE hybrid - luxusní Touareg!
T-PRIME GTE hybrid - luxusní Touareg!

T-PRIME GTE hybrid - luxusní Touareg!

18. 07. 2016
Ivo Majer
4 obrázků
3 min čtení

T-Prime GTE nese název německého SUV konceptu Volkswagen. Automobil by měl splňovat tzv. 4v1 a to jako luxusní sedan, prostorné kombi, sportovní a úsporné vozidlo. U tohoto automobilu, by se dalo říct, že tak jak vznikl koncept designu, už by měl pravděpodobně zůstat i v sériové výrobě.

Co se týče motoru, tak kombinace benzínového 2-litru a elektromotoru dává výkon 380 koní s kroutícím momentem 700 Nm. Maximální rychlost 224 km/h a stovka za 6s s 2,7l na 100km je celkem slušná. S vybitou baterií se dostáváme okolo 8litrů spotřeby paliva. T-Prime GTE je obsazen 8-stupňovou automatickou převodovkou s mezinápravovou spojkou Haldex pro pohon všech kol, kterou má např. i Bugatti Veyron.

Při pohledu do interiéru tlačítka nehledejme, najdeme zde totiž 15" dotykovou palubní desku, která má velké množství ovládacích prvků. VW T-Prime GTE v sériové výrobě o rozměrech 5 069 x 2 000 x 1 708 mm osedlá 7-členná posádka. Kdy přijde na trh je zatím otázkou.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background