background - Na dovolenou stylově: VW Transporter od ABTu!
Na dovolenou stylově: VW Transporter od ABTu!

Na dovolenou stylově: VW Transporter od ABTu!

5. 07. 2016
Patrik Hála
0 obrázků
6 min čtení

Hledáte auto, se kterým byste v luxusu, rychlosti a pohodlí odcestovali na dovolenou, ale zároveň byste udělali dost parády i po zbytek roku? Ano, správně, MafiaCars má opět řešení!

Tato „Abťácká“ kreace je tak trochu výroční. Jednak úpravce ABT slaví 120. výročí sám o sobě, a jednak i VW Transporter je tu s námi hezkou řádku let – konkrétně 65. Takže to borcům z německého Kemptenu slušně vyšlo. Nejsou to však ohromné bodykity a stovky koní, čím je živ tento Transporter ABT. Ale vadí to? Rozhodně ne. Přesto tu máme výkonový nárůst o 31 koní z 204 na 235, ale to je spíše taková formalita. Hlavní je tu vzhled a individualizace.

Díky tomu máme novou přední masku a nárazník, postranní lišty, a zadní partie se dočkaly nárazníku, kterým vyčnívají nové koncovky výfuku. Celé to pak je korunováno střešním spoilerem. Asi je jasné, bez pořádných kol by to nebylo ono, takže můžete mít buďto 19" nebo 20" „liťáky“. Dojít ale může i na úpravu podvozku. Buďto dostanete sportovní pružiny, a auto si klekne o 40 mm blíže k zemi. Nebo k nim přihodíte i sportovní tlumiče a Transporter si přidřepne o celých 70 mm. V ABTu si o svoji dávku individualizace umí říct, proto třeba jen sada oněch exkluzivních 20" kol vyjde na 130 tisíc korun. Výkonové úpravy se pak pohybují v rozmezí 50-60 tisíc. Pokud ale chcete trumfnout kamaráda s novým Passatem, bude to rozhodně stát za to.

Zdroj: abt-sportsline.de

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background