background - Vypadá a jede jako ďábel: BMW M3 od Liberty Walk
Vypadá a jede jako ďábel: BMW M3 od Liberty Walk

Vypadá a jede jako ďábel: BMW M3 od Liberty Walk

5. 07. 2016
Patrik Hála
0 obrázků
6 min čtení

Znáte to. Prohlížíte zahraniční inzertní server a vtom čtete: Po prvním majiteli, v automatu, najeto necelých 70 000 a… 650 koní? Je to zvláštní „second hand“, ale v případě tohoto BMW M3 je to skutečně tak.

BMW M3 E92 bylo povedené auto. Sice na rozdíl od předchůdců už více tíhlo ke kategorii GT, ale přesto v M módu dokázalo být ostré jako břitva a velmi hbité. Částečně díky 4,0 V8 o výkonu 420 koní, který točil až 8400 ot./ min. I když, „hbité“, jak se to vezme – jistý majitel z německého Rastattu si tím nebyl tak zcela jistý. A tak po ujetí 62 000 km podrobil jeho M3 V8 steroidové kúře. A to od těch největších frajerů – od Liberty Walk Performance.

Liberty Walk je dnes už poměrně „profláknutý“ úpravce, který už má za sebou úpravy Ferrari 458, Lamborghini Aventador a dalších. Jejich filozofie zní: široké je ještě širší, velká kola jsou ještě větší, hlasité je ještě hlasitější. BMW M3 pro ně tak byla v podstatě hračka. Máme tady obří kompresor od ESS, zakázkový výfuk, závodní sedačky Recaro se čtyřbodovými pásy Takata a auto sedí na 19" lepidlech Toyo R888. A k tomu všemu má taky všechen luxus z výroby. Sice má efektní karbonový bodykit a závodní sedadla, ale třeba navigace a luxusní stereo Harmann Kardon tu stále jsou, takže dojíždění na okruh nebude problém. Něco navíc? Málem bychom zapomněli – obří karbonové křídlo, olej byl měněn každých 10 000 km a je to garážovaný kus. Cena? 2 235 000 korun. Nástupce, nové BMW M4, se najednou zdá moc mainstream, že?

Zdroj: mobile.de

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background