background - Rytmus a jeho vozový park
Rytmus a jeho vozový park

Rytmus a jeho vozový park

9. 05. 2015
Jan Marek
0 obrázků
8 min čtení

Dnes jsme si vzali na mušku Piešťanského krále rapu Patrika Vrbovského a.k.a. RYTMUSE, kterého Vám určitě nemusíme představovat, protože ho zná celý česko-slovenský národ. Která auta se aktuálně skrývají v jeho garáži?

Mezi jeho nejpoužívanější značky patří BMW a Mercedes Benz. Ve své stáji momentálně vlastní rychlou limuzínu BMW 730Ld a luxusní sporťák Bentley Continental GT.

Pojďme se podívat z blízka na jeho dva miláčky, ve kterých tráví cestováním velkou část svého času.

BMW 730Ld v nejvyšší možné výbavě.

SEDMA

Jedná se o vlajkovou loď Baworské automobilky s označením 7. řada, kterou Patrik používá jako businessové a koncertové vozítko. Pod kapotou je schovaný 6-ti válcový, 3-litrový dieselový motor s výkonem 258 koní (190 kW) a s maximálním kroutícím momentem, který je 560 Nm. Auto je posazeno na " nekřesťanských Alpinách " , aneb na 20" kolech.

Na délku měří plnohodnotných 5,2 m jako správná limuzína. Interiér je zasazen kompletně do kůže, která přináší největší komfort a pohodlí při jízdě na dlouhých trasách. Tato kráska se objevila i v klipech Rytmusovy tvorby jako např. ( Kým neskapem, Stokujeme Vonku..).

Z klipu Stokujeme vonku.

STOKUJEME

Pořizovací cena tohoto nádechu luxusu je od 140 000 E.

u

Dále se Patrikovi v garáži ukrývá Bentley Continental GT

Tento sportovní vůz Patrik používá především pro oddechové chvíle, kdy si užívá odpočinku za volantem svého Bentley. Pod kapotou Continentalu GT dřímá benzinový 12-ti válec s obsahem 6 litrů a twin turbem, který dosahuje krásného výkonu 560 koní (411kW) a kroutícím momentem 650 Nm. Celé vozidlo je nasazené do úpravy od MANSORY, které zajišťuje bezprostřední design a vzhled. Zahlédnout ho můžete v klipu ( Sám, Started From The Bottom..)

Kola Bentley zdobí svým jedinečným designem.

Pořizovací cena tohoto žihadla začíná od $196,225

Přehled vozů, ve kterých se Patrik vozil v minulých letech:

Mercedes-Benz 500E W124 E-Class - jedno z jeho prvních aut.

Mercedes Benz S500 W140 S-Class

BMW 745D

Mercedes Benz S500 W221 S-Class

MINI Cooper BW

Foto zdroj : Facebook.com/rytmusjepan

Jakou osobnost byste chtěli, abychom si vzali na mušku v příštím díle? Napiš do komentářů pod článek.

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

BMW M4 - Model dokonalý pro tuning!

Poslední dobou často píšeme o různých úpravách M4 či o samotném modelu. Tuneři se předvádí jak jen mohou, ale přesto se vždy najde nějaký unikát. Jako např. tato úprava. Auto je výrazně snížené a jeho prahy jsou...

17. 04. 2018
Jakub Sobota
4 min čtení
Predstavenie nového Vantagu

Predstavenie nového Vantagu

Počkaj si, počkaj si..a je to tu! Je to už nejaký čas, čo sme sa venovali tomuto novému kúsku zo stajne Aston Martinu, no konečne sme sa dočkali výsledku. Zdroj: evo.co.uk Je pravda, že nový Aston Martin...

17. 04. 2018
Matúš Zliechovec
8 min čtení
Nová výbava pre Porsche

Nová výbava pre Porsche

Pokiaľ máte radi jazdu na pretekárskej dráhe, tento článok o Porsche 911 GT3 rozhodne uspokojí vašu potrebu. Model 991 druhej generácie je tvorený motoristickou technológiou značky, hardvérom a vášňou pre legálnu...

7. 04. 2018
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Audi RS6 Avant - 600 koní?

Audi RS6 Avant - 600 koní?

Další peckou od této německé značky se stal po A7 další vynikající model. A to RS6 Avant. Avšak tento vůz si od roku 2013 polepšil o 40 koní. Každá značka má též typický design a u Audi to je to v...

18. 04. 2018
Jakub Sobota
5 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background