background - Fake Audi s 2.0 TDI a 560 koní!
Fake Audi s 2.0 TDI a 560 koní!

Fake Audi s 2.0 TDI a 560 koní!

28. 06. 2016
Marek Schönbauer
0 obrázků
3 min čtení

Toto Audi opravdu není 2.0 TDI, ale "jen" obyčejná RS6 s jiným označení na víku kufru. Výkon je tedy opravdu 560 koní a jízdní dynamikou dvoulitr opravdu nepřipomíná. Spíše se jedná o provokaci ostatních a zesměšňování neznalých při zrychlení na semaforech.

Opravdová pecka by bylo, kdyby majitel použil karoserii jako z klasické A6 Avant. Hodně z nás by pak bylo opravdu v šoku, když bychom spatřili Audi 2.0 TDI s takovým zrychlením.

A takových řidičů s podobnou úpravou můžete na silnici potkat více. Mezi velkou kuriozitu také patří třeba BMW M3 s označením 316i nebo Octavia RS s logem slavného motoru HTP.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background