background - Víme jaké bude Volvo S90 a V90 R-Design 2016!
Víme jaké bude Volvo S90 a V90 R-Design 2016!

Víme jaké bude Volvo S90 a V90 R-Design 2016!

26. 06. 2016
Marek Schönbauer
0 obrázků
3 min čtení

Volvo chce novými modely S90 a V90 R-Design konkurovat luxusním a sportovním vozům Audi S line nebo BMW M. Volvo také očekává, že 45% prodaných vozů budou ve stylu R-Design.

Změny můžeme pozorovat na předním a zadním nárazníku a celkovém tvarování karosérie, které se opravdu povedlo. Uvnitř auta už je to s odhalování detailů o malinko složitější. I tak ale nepřehlédnete kožené sportovní sedačky, pedály R-Design a karbonové doplňky. To je v interiéru vše.

O motorech se ještě žádné informace neví, ale očekáván je pohon všech čtyř kol. Podvozek bude sportovně naladěn a možná také navíc vyztužen pro rychlejší a agresivnější jízdu. Příplatek je odhadován mezi 30 000 Kč a 60 000 Kč.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background