background - BMW X5 dostane nové motory!
BMW X5 dostane nové motory!

BMW X5 dostane nové motory!

25. 06. 2016
Marek Schönbauer
0 obrázků
3 min čtení

Nové BMW X5 bude jezdit na stejném podvozku jako nové X7. Oba vozy vyjdou v roce 2018, ale ne ve stejnou dobu. Z pohledu designu očekáváme některé rysy z nynější 7. řady, jako jsou například světla nebo koncovky výfuku.

Pro nás bude ale největší změnou nový infotainment systém a nové motory pod kapotou. Model xDrive 35i bude nahrazen xDrive40i a bude poháněn řadovým 6-válcem B58, který nyní známe z modelu 340i. Výkon bude 320 koní.

Také u dieselu místo xDrive 35d uvidíme zvýšení čísla na xDrive 40d. Výkon u dieselových motorů by se měl pohybovat od 265 až do 320 koní u agregátů se dvěma turby.

Některé z těchto motorů budou shodné s nabídkou u X7. O silné V12 ještě ale nepadlo ani slovo.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background