background - Jaký bude interiér v novém Rolls-Royce Phantom?
Jaký bude interiér v novém Rolls-Royce Phantom?

Jaký bude interiér v novém Rolls-Royce Phantom?

11. 06. 2016
Marek Schönbauer
0 obrázků
3 min čtení

Na fotkách se nyní objevil nový Rolls-Royce Phantom během testování modelu pro rok 2018. Navzdory pokusu o skrytí auta co nejvíce, lze z fotek vyčíst pár příjemných novinek. Phantom přijde s novou přístrojovou deskou s větším displejem na středovém panelu. Možná se dočkáme i displeje místo klasických budíků.

Novinka bude také pravděpodobně i lehčí, než nynější model. Dosaženo toho má být díky použití hliníku a nového rámu, který by měl přenášet také méně vibrací a zvuku do prostoru pro posádku.

Design bude kombinovat luxusní a klasický anglický styl s jemnějšími křivkami karoserie, novým zadním nárazníkem a přepracovaným chladičem. Verze Coupe a Drophead se ale nedočkáme.

Pod kapotou bude opět motor V12 a spekuluje se také o plug-in hybridu.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background