background - Škoda Superb s výfukem Supersprint!
Škoda Superb s výfukem Supersprint!

Škoda Superb s výfukem Supersprint!

3. 06. 2016
Marek Schönbauer
0 obrázků
3 min čtení

Škoda Superb cílí především na zákazníky, kteří hledají prostorný rodinný kombík, nebo pohodlný služební vůz na dlouhé cesty. Většina motorů bude tedy do výkonu 200 koní. Navzdory tomu je v nabídce i nejsilnější benzinový motor 2.0 TSI s výkonem 280 koní s automatickou převodovkou a pohonem 4x4.

Výrobce výfuků Supersprint pro tento model připravil speciální výfukový systém od turbodmychadla až po zadní koncovky. Můžete si vybrat mezi verzí s katalyzátorem a bez katalyzátoru. S katalyzátorem se cena pohybuje kolem 54 000 Kč bez DPH a bez něj asi 21 000 Kč bez DPH. Výfuk je kompletně přepracován včetně svodů a tlumičů.

Díky klapkám se také změní zvuk vozu. Původní dvě koncovky byly také odejmuty a nahrazeny čtyřmi kulatými. S touto úpravou už o sobě dává Superb více vědět a poznáte, že to není stejný kombík jako ostatní.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background