background - Unikátní Rhino GX!
Unikátní Rhino GX!

Unikátní Rhino GX!

1. 06. 2016
Marek Schönbauer
0 obrázků
4 min čtení

Hned na začátek přichází menší zklamání z tohoto obra, není neprůstřelný. Zdůvodnění bylo, že je to kvůli jízdním vlastnostem, protože jako obrněné vozidlo by se razantně zhoršily. Rhino na první pohled vypadá opravdu brutálně a velmi bytelně, uvnitř na vás čeká však pěkná porce luxusu.

Vůz byl původně určen pro trh v Číně, později se objevil i v USA. Většina originálních dílů byla z vozu odmontována a nahrazena pevnou ocelí. Pod kapotou je obrovský dieselový motor V8 o objemu 6.7 litru s výkonem 440 koní a 1160 Nm kroutícího momentu. O přenos síly se stará bytelná 6-stupňová automatická převodovka.

Podvozek vpředu tvoří speciální pružiny a tlumiče, vzadu pak najdeme chytrý hydraulický systém odpružení. Pro perfektní trakci byl vůz vybaven pneumatikami Toyo M/T 38x15.5R20L, které se vyznačují také sníženou hlučností.

Tento automobil si koupí buď sběratel, nebo naprostý šílenec s myšlenkou zničit své sousedy. Cena vozu se pohybuje od $200,000 do $250,000.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background