background - Všechno nejlepší, BMW M3!
Všechno nejlepší, BMW M3!

Všechno nejlepší, BMW M3!

2. 06. 2016
Patrik Hála
0 obrázků
5 min čtení

Lze tomu jen těžko uvěřit, ale kultovní sporťák BMW M3 už je na světě 30 let, a proto si mnichovští nadělili takový menší dárek, o který se hodlají podělit se svými zákazníky.

Takže vznikla tato speciální edice k třicetiletému výročí jejich nejslavnějšího modelu, BMW M3 „30 Jahre“. Proč byste si měli kupovat zrovna tuto speciální edici? Díky ní dostanete spoustu vychytávek, za které byste normálně připláceli. Třeba adaptivní LEDková světla, dvouspojkovou převodovku; Competition Pack, který zvyšuje výkon 3,0l řadového šestiválce se dvěma turby na 444 koní a nabízí sportovnější podvozek a diferenciál. Abyste nezapomněli , že sedíte ve speciální edici, vám připomínají výmluvné plaketky „30 Jahre“. Dostanete navíc speciální sedadla navržená přímo pro tuto verzi.

Zvenku je tu pak speciální lak, a to buď tento „Frozen Silver“ anebo „Macao Blue“, což byla zakázková barva na původní M3 E30. Poté tu máme 20" kovaná kola z M4 GTS, zadní karbonovou odtrhovou hranu na víku kufru a spoustu karbonových doplňků. A cena za tuto exkluzivitu? Poměrně mastných 2,9 milionu, 900 tisíc více než je standard. Za ty peníze můžete mít třeba Nissan GT-R. Na druhou stranu, tato edice by mohla mít slušný sběratelský potenciál. Tak co, šli byste do toho?

Brali byste speciální edici M3 „30 Jahre?“ nebo Nissan GT-R za stejné peníze?

No jasně že M3, zadokolka je mi bližší!
Za ty peníze raději GT-R.
Ani jedno.
Celkem hlasů: 80
Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background