background - Policie v Japonsku dostane nové vozy!
Policie v Japonsku dostane nové vozy!

Policie v Japonsku dostane nové vozy!

28. 05. 2016
Marek Schönbauer
0 obrázků
2 min čtení

Japonská policie nedávno dostala do svých řad tři nové Nissany 370Z Nismo. Vozy se zaměří především na silniční piráty. Již dříve se policisté vozili ve vozech, jako jsou například Mazda RX-7 a RX-8 nebo také Subaru STI.

Pod kapotou je šestiválec o objemu 3,7 litru a výkonem 375 koní. Čas od času se také vozy objeví na různých automobilových akcích jako exhibice. Policisté byli vyučeni v ovládání vozů profíky v oboru. Uvidíme tedy, jestli sem tam předvedou při pronásledování nějaký ten efektní drift.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background