background - Mercedes GLE Coupe dostane kit z karbonu!
Mercedes GLE Coupe dostane kit z karbonu!

Mercedes GLE Coupe dostane kit z karbonu!

14. 05. 2016
Marek Schönbauer
0 obrázků
3 min čtení

Ruský úpravce TopCar se rozhodl pro vylepšení nového Mercedesu GLE Coupe. Za cenu 20 000 Euro se na voze objeví spousta karbonových doplňků. Nejvíce si všimneme nárazníků, masky chladiče, kapoty, zadního spojleru, difuzoru a také klik od dveří.

Nejlépe změna designu vypadá na karosérii s bílým lakem. Na černé pak karbon zaniká a splývá se zbytkem auta, proto TopCar vytvořil fotky na bíle i černě lakovaném GLE. V interiéru se změny nedočkáme, jen na opěrkách hlavy je vyšito logo TopCar.

Ani výkon nezůstal stranou. GLE 63 AMG má nyní výkon 680 koní a 849 Nm kroutícího momentu. GLE 63S AMG má hodnoty 714 koní a 919 Nm. V obou případech se jedná o původní 5.5 litru V8.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Konkurencia športovým hybridom príde od Polestar.

Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli že športová divízia upravujúca Volvo príde so svojim prvým vlastným kúskom. Polestar 1 je elktrický výkonný hybrid, ktorý bude založený na...

19. 10. 2017
Matúš Zliechovec
4 min čtení
Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Zoznámte sa. Tank, Rezvani Tank.

Rezvani Motors je americká automobilka, ktorá je známa predovšetkým svojimi extravagantnými modelmi Beast. Teraz nás opäť prekvapuje a prináša ďalší extra model. Ten nesie výstižný názov: ...

12. 10. 2017
Matúš Zliechovec
6 min čtení
Copyright © Mafia Promo s.r.o. Redakce: redakce@mafiacars.cz
facebook instagram twitter
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCars.cz je bez písemného souhlasu společnosti Mafia Promo s.r.o. zakázáno.

Made by: David Veselý & Jan Henneberg
background